Siim Luts Praha Bohemiansi särgis.Foto: Twitter / @OndraZamal
17. september 2016, 16:38

VIDEO | Pehrssoni poolt hüljatud Luts andis Tšehhi kõrgliigas oivalise väravasöödu

Nüüdseks endise jalgpallikoondise peatreeneri Magnus Pehrssoni viimasesse valikusse mitte mahtunud äärepoolkaitsja Siim Luts kergitas täna oma aktsiaid, et teenida värskelt juhendajalt Martin Reimilt koondisekutse oktoobrikuiseteks MM-valikmängudeks.

Nimelt andis Praha Bohemiansi vasakäär praegu käimasolevas Tšehhi kõrgliigas kohtumises Praha Dukla vastu 13. minutil trahvikasti oivalise tsenderduse, mille meeskonnakaaslane Dominik Mašek peaga 1:0 väravaks vormistas.

24. miutil õnnestus kodumeeskonnas 1:1 viik jalule seada. Avapoolaja eelviimasel minutil jäi Bohemians kümnekesi ning teisel kolmveerandtunnil nende mäng lagunes. Dukla noppis lõpuks 4:1 võidu. Lutsu nimele jäi lisaks resultatiivsele söödule ka 33. minutil teenitud kollane kaart.

Tänane väravasööt oli neljandat korda järjest Bohemiansi põhikoosseisu kuulunud Lutsu esimene Tšehhi kõrgliigas. Väravaarve on suvel Levadiast Tšehhimaale siirdunud mängumehel veel avamata.