Andrei SidorenkovFoto: Stanislav Moshkov
17. september 2016, 18:02

VIDEO | KARISTUSLÖÖGIKUNINGAS! Kalju vasakkaitsja vinditas kolm palli Pärnu võrku

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 30. vooru viimases kohtumises alistas Nõmme Kalju võõral väljakul 5:1 Pärnu linnameeskonna.

Kohtumise sangariks kerkis Kalju vasakkaitsja Andrei Sidorenkov, kes keerutas Kristjan Tamme selja taha kolm (!) karistuslööki (23., 45. ja 51. minutil), millest üks ilusam kui teine. Seejuures neist esimene oli kohtumise murdepunkt, sest trahvilöögile eelnenud vea eest teenis Pärnu keskkaitsja Marco Lukka punase kaardi.

Seega oli Pärnu 23. minutiks 0:2 taga (Kalju esimese värava lõi 10 minutil peaga Ats Purje) ning platsil kümnekesi. Sealt suvepealinlastel enam tõusta ei õnnestunud. Ainukeseks lohutuseks jääb neile Martin Vungi 89. minuti auvärav, millele minut hiljem vastas Tarmo Neemelo omapoolse tabamusega.

Kalju positsiooni liigatabelis too võit ei parandanud, ent tasub silmas pidada, et nõmmekatel on endiselt eurosarja tõttu kaks mängu vähem pidamata kui liider FC Levadial.

Premium liiga tabeliseis 30 vooru järel.