Korvpall

Õhtuleht pakub välja seitsme aasta plaani: Eesti 2023. aasta MMile!

TIIT SOKK: keegi ei puudunud koondisest seepärast, et poleks tahtnud või viitsinud

Ville Arike, 23. september 2016 04:00

5 KOMMENTAARI

p
Pull/ 23. september 2016 11:44
Meenub, et omal ajal Müürsepp käis täiesti pekkis hüppeliigestega ka longates ikka koondisele appi kui ta just NBA-s polnud ja sealt minema ei lubatud. Ütleks ikkagi, et siin on asi suuresti ka tahtmises kinni. Julm öelda, aga tundub, et osade meeste eluunistus oligi vaid korra elus EM-l mängida ja siis saab korvpalliga seotud unistustele joone alla tõmmata.
Muidugi ei tea, kas ja mis summas pakuks Korvpalliliit meestele kindlustust, kui nad end koondise eest mängides vigastavad, arvatavasti seda ei pakuta ja klubikorvpalli raha on profisportlasele tähtsam kui vaid auasjana koondise esindamine.
e
Erla/ 23. september 2016 10:06
Mulle meeldis, kuidas ta puudujaid välja vabandas. Ise puudujatest lugu pidada sageli ei oska, aga Sokk suutis mindki veenda, et mehed pole pahad. Samas selge on see, et kui nii pisike maa ei suuda kõiki oma paremaid välja panna, siis oleme mingist kohast oluliselt nõrgemad. Kurb, et Nurgerit siia ei lubatud. Ei soovita ikka juhtide poolt seda, et mehed oleks oma maa eest väljas. Positiivne oli ka mulle noorte esiletõus. Loodetavasti see jätkub. Eesti klubidel paluks siiski mitte nii palju välismängijaid sisse tuua, vaid püüda rohkem omi noori mängijaid arendada.
e
EE tiim/ 23. september 2016 10:02
Olen ka väikest viisi kossuhuviline, kuid mitte professionaal. Mulle ja siilile on selge, et Eesti meestel tasuks mängida ainult Eestisisestel võistlustel, sest väljapoole minnes rõõmusõnumeid ei tule.
t
to EE tiim/ 23. september 2016 13:29
sul ma soovitan ka kodus passida mitte kodus väljas käia
e
edu Sokule/ 23. september 2016 08:10
Sokk on lahe ja tugev treener. Kindlasti jätkaku koondisega!