VIDEO | Rooney'ta alustanud United sai valitseva meistri üle väga suure võidu

Toimetas Hindrek Pärg, 24. september 2016, 16:24
Rooney vaatas matši pingilt.  Carl Recine
Manchester United võõrustas laupäeval valitsevat Inglismaa meistrit Leicesterit ning Rooney'ta alustanud ManU sai suure ja väga kindla 4:1 võidu.

Kuigi Unitedi peatreener Jose Mourinho ütles enne, et Rooney'ga mingeid probleeme pole ning jätab ta algrivistusse, siis laupäeval see niimoodi polnud - võistkonna kapten jäeti alguses vahetusmeestepingile ning pääses platsile alles 83. minutil, vahetades välja noore supertähe Marcus Rashfordi.

Tundus, et Rooney pingile jätmine töötas, sest United lõi avapoolajal juba neli väravat. 22. minutil oli täpne Chris Smalling, Juan Mata oli täpne 37., Rashford 40. ja Paul Pogba 42. minutil.

Leicester lõi oma ainsa värava 59. minutil, kui tõelise superlöögi tegi poolajal Jamie Vardy asmel väljakule jooksnud 20aastane Demarai Gray. See oli ka inglase esimene värav Premier League'is.

See oli Leicesterile juba hooaja kolmas kaotas ehk sama palju, kui eelmisel aastal kokku. Valitseval meistril on ka kaks võitu ja üks kaotas ning on seitsme punktiga 11. kohal. ManU-l on neli võitu ja kaks kaotust ning on vähemalt paar tundi kolmandal kohal 12 punktiga.