Cristiano Ronaldo kohtumises Las Palmase vastuFoto: JUAN MEDINA
25. september 2016, 09:33

Ronaldo pahandas peatreeneri peale ja Madridi Real kaotas punkte

Cristiano Ronaldo oli laupäeva õhtul peatreener Zinedine Zidane peale väga pahane, kui prantslane vahetas ta kohtumises Las Palmase vastu 72. minutil pingile. Haavale lisas soola vastaste viigivärav mõni minut enne lõpuvile.

Madridi Real läks kohtumist 33. minuti Marco Asensio väravast juhtima, kuid kohtumise võõrustaja Las Palmas viigistas viis minutit hiljem Tana tabamusest. Siiski viis Karim Benzema Madridi klubi uuesti ette 67. minutil ning sellest omakorda viis minutit hiljem vahetas Zidane võistkonna superstaari Cristiano Ronaldo pingile.

Portugallane polnud peatreeneri otsusega silmnähtavalt rahul ega vaadanud kordagi platsilt lahkudes Zidane'ile otsa. Selle otsuse tegi valusamaks Las Palmase 2:2 viigivärav 85. minutil ning kuna järelejäänud ajaga ei suutnud Real ühtegi kolli lüüa, pidid nad leppima ühe punktiga.

Cristiano Ronaldo polnud peatreeneri otsusega silmnähtavalt rahul. Foto: Twittter

Viigist hoolimata juhib Real Hispaania liiga tabelit 14 punktiga kuuest mängust, Barcelonal on üks silm vähem. Las Palmas on kõrgel viiendal kohal 10 punktiga.