Real Madridi peatreener Zinedine ZidaneFoto: JAVIER SORIANO
2. oktoober 2016, 20:41

VIDEO | Zidane töökoht ohus? Madridi Real jäi neljandat mängu järjest võiduta!

Madridi Real pidas täna koduväljakul Hispaania kõrgliiga seitsmenda vooru mängu ning Eibari vastu ei suudetud enamat 1:1 viigist.

Reali tabas šokk juba kuuendal minutil, kui külalistel õnnestus kiiresti kohtumist juhtima minna. Palli saatis väravasse Fran Rico

Ei möödunud palju, kui Zidane hoolealustel õnnestus kohtumine viigistada. 17. minutil jõudis sihile Gareth Bale.

Mõnevõrra üllatuslikult ei õnnestunudki Realil rohkem midagi suurt korda saata. 15 teele saadetust löögist jõudis raami vaid kolm.

See oli Hispaania suurklubile liigas juba kolmandaks järjestikuseks viigiks. Lisades juurde üks Meistrite liiga kohtumine, pole Real võidurõõmu saanud tunda juba neljas kohtumises järjepanu.

Päeva esimeses kohtumises alistas Atletcio Madrid võõral väljakul 2:0 Valenica. Sellega tõusid Diego Simeone hoolealused vähemalt mõneks ajaks liidrikohale. Täna õhtul peab oma kohtumise ka Barcelona.