Tartu Ülikool - Bakken BearsFoto: Aldo Luud
4. oktoober 2016, 22:29

NII SEE JUHTUS | Sport 04.10: 25 pallikaotust teinud Tartu Ülikool kaotas Bakkeni vastu avakohtumise

Teisipäevane spordipäev toob meile hulganisti korvpalli, millest tähtsaim lahing leiab aset Tartus. Kell 19 algavas kohtumises võõrustavad korvpalli Meistrite liiga teise ringi avamängus tartlases taanlaste Bakken Bearsi meeskonda. Samuti peetakse kaks kohtumist koduses meistriliigas - Pärnu võõrustab Tarvast ning TLÜ/Kalev sõidab külla Valgale. Korvpalli, kuid ka palju muud sporti, toome teieni otseblogi vahendusel, püsige lainel!
22:29
SPORDISÕBER

Sellega lõpetame ka tänase spordipäeva! Kohtumiseni homme!

22:29
JÄÄHOKI
Robert Rooba (Jyväskyla JYP)
22:28
Rakvere Tarva peatreener Andres Sõber (LAURA OKS)
22:27
AUTO-MOTO

#otttanak #wrc #ford #fiestawrc #rally #rallycar #gas #nofilter

A photo posted by Oriol Roca (@oriolrocks) on

22:26
Rolands Freimanis möödunud hooaja Eesti meistriliiga MVP tiitliga. (Alar Truu)
22:25
VORMEL 1
Lewis Hamiltoni mootor ütles Malaisia GP 15 ringil üles (C.L. DONALD LIM)
22:08
Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna peatreener Gert Kullamäe (Aldo Luud)
22:07
Tanel Sokk Bakken Bearsi vastu (Aldo Luud)
22:06
Janari Jõesaar läbiminekul Bakken Bearsi vastu (Aldo Luud)
21:17
Bakken Bearsi peatreener Steffen Wich (Aldo Luud)
20:46
Tartu Ülikool - Bakken Bears (Aldo Luud)
20:43

38,2 sekundit on mängu lõpuni, Bakken Bears juhib 75:67. Taanlased võtavad aja maha. Viimased 3-4 minutit on olnud väga kurvad.

20:38

Pallikaotused, pallikaotused, pallikaotused! Tartu on 1.43 enne kohtumise lõppu kaheksaga taga

20:33

3.20 enne lõppu läheb Bakken Beaers üliraskest kolmesest üle Tanel Soku käe ette 68:65!

20:30

Thomas viib Tartu ette, kuid Laerge viigistab. 63:63, 5.16 lõpuni.

20:27

Mandell Thomas tabab kolmese ja Tartu viigistab mänguseisu 61:61!

Tartu Ülikool - Bakken Bears. Mandell Thomas. (Aldo Luud)
20:25

Kahe minutiga on Tartu vähendanud kaotusseisu kahele punkti. Eurosarjas saab käe valgeks ka Märt Rosenthal!

20:19

Veerandaegade vahepeal peeti fännidele ka viskevõistlus, kus fänn tabas kolmepunktiviske ja läheb koju kodukinoga! Loodetavasti Tartu mängijad nägid seda ja võtavad malli ning toovad võidu koju! Taani on kõvasti etem minna eduseisult!

20:18
HINDREK PÄRG, Tartu

Tartu on enne viimast veerandit kuue punktiga kaotusseisus - 54:60!
Vaieldamatult senise hooaja kõige kehvemad 10 minutit, aga kiita tuleb ka Bakken Bearsi, kes on saanud suurepärase enesekindluse kätte, tabades kolmeseid 7/6. Tartut jääb kummitama ka paar lohakat pallikaotust, aga see ei vabanda vastaste 27 punkti kümne minutiga.

20:11

Bakken Bears on hoogu läinud! Nad on tabanud neljal järjestikusel rünnakul neli kolmest! ning juhivad 53:49! 12:2 vahespurt vähem kui kahe minutiga.

Tartu Ülikool - Bakken Bears. Võitlus käib! (Aldo Luud)