NII SEE JUHTUS | Sport 04.10: 25 pallikaotust teinud Tartu Ülikool kaotas Bakkeni vastu avakohtumise

Õhtuleht.ee, 4. oktoober 2016, 22:29
Tartu Ülikool - Bakken Bears Aldo Luud
Teisipäevane spordipäev toob meile hulganisti korvpalli, millest tähtsaim lahing leiab aset Tartus. Kell 19 algavas kohtumises võõrustavad korvpalli Meistrite liiga teise ringi avamängus tartlases taanlaste Bakken Bearsi meeskonda. Samuti peetakse kaks kohtumist koduses meistriliigas - Pärnu võõrustab Tarvast ning TLÜ/Kalev sõidab külla Valgale. Korvpalli, kuid ka palju muud sporti, toome teieni otseblogi vahendusel, püsige lainel!

22:29
SPORDISÕBER

Sellega lõpetame ka tänase spordipäeva! Kohtumiseni homme!

22:29
JÄÄHOKI
Robert Rooba (Jyväskyla JYP)
22:28
Rakvere Tarva peatreener Andres Sõber (LAURA OKS)
22:27
AUTO-MOTO

#otttanak #wrc #ford #fiestawrc #rally #rallycar #gas #nofilter

A photo posted by Oriol Roca (@oriolrocks) on

22:26
Rolands Freimanis möödunud hooaja Eesti meistriliiga MVP tiitliga. (Alar Truu)
22:25
VORMEL 1
Lewis Hamiltoni mootor ütles Malaisia GP 15 ringil üles (C.L. DONALD LIM)
22:08
Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna peatreener Gert Kullamäe (Aldo Luud)
22:07
Tanel Sokk Bakken Bearsi vastu (Aldo Luud)

22:06
Janari Jõesaar läbiminekul Bakken Bearsi vastu (Aldo Luud)
21:17
Bakken Bearsi peatreener Steffen Wich (Aldo Luud)
20:46
Tartu Ülikool - Bakken Bears (Aldo Luud)
20:43

38,2 sekundit on mängu lõpuni, Bakken Bears juhib 75:67. Taanlased võtavad aja maha. Viimased 3-4 minutit on olnud väga kurvad.

20:38

Pallikaotused, pallikaotused, pallikaotused! Tartu on 1.43 enne kohtumise lõppu kaheksaga taga

20:33

3.20 enne lõppu läheb Bakken Beaers üliraskest kolmesest üle Tanel Soku käe ette 68:65!

20:30

Thomas viib Tartu ette, kuid Laerge viigistab. 63:63, 5.16 lõpuni.

20:27

Mandell Thomas tabab kolmese ja Tartu viigistab mänguseisu 61:61!

Tartu Ülikool - Bakken Bears. Mandell Thomas. (Aldo Luud)

20:25

Kahe minutiga on Tartu vähendanud kaotusseisu kahele punkti. Eurosarjas saab käe valgeks ka Märt Rosenthal!

20:19

Veerandaegade vahepeal peeti fännidele ka viskevõistlus, kus fänn tabas kolmepunktiviske ja läheb koju kodukinoga! Loodetavasti Tartu mängijad nägid seda ja võtavad malli ning toovad võidu koju! Taani on kõvasti etem minna eduseisult!

20:18
HINDREK PÄRG, Tartu

Tartu on enne viimast veerandit kuue punktiga kaotusseisus - 54:60!
Vaieldamatult senise hooaja kõige kehvemad 10 minutit, aga kiita tuleb ka Bakken Bearsi, kes on saanud suurepärase enesekindluse kätte, tabades kolmeseid 7/6. Tartut jääb kummitama ka paar lohakat pallikaotust, aga see ei vabanda vastaste 27 punkti kümne minutiga.

20:11

Bakken Bears on hoogu läinud! Nad on tabanud neljal järjestikusel rünnakul neli kolmest! ning juhivad 53:49! 12:2 vahespurt vähem kui kahe minutiga.

Tartu Ülikool - Bakken Bears. Võitlus käib! (Aldo Luud)

20:05

6.20 on kolmanda veerandi lõpuni ning Tartu hoiab eduseisu, praegu näitab tabloo 44:38. Väikene murekoht tartlastel on - Janari Jõesaarel on juba kolm viga.

20:00

Teine poolaeg on alanud!

19:50

Tartu võidab avapoolaja 38:33. Teisel veerandil pani Bakken Bears kõva surve peale ning üleväljapress valmistas Tartule väga suurt peavalu. Niimoodi tegid tartlased ka palju pallikaotusi (Tartul 20 minutiga kokku 12 pallikaotust, vastastel 6) ning eduseis sulas. Õnneks suudeti täiesti poolaja lõpus natukene taastuda ning minna pikale pausile viie punktilises eduseisus.

Lauda domineerib Tartu täielikult - 25 vs 16. Jällegi on tartlaste vastastel väga kehv kolmepunktivisete tabavus - 11/3 ehk 27,2% (Ülikoolil 5/3 e 60%).

Võib olla veidi üllatuslikult on Tartu resultatiivseim Venky Jois 13 silmaga (kuid ta suutis visata vabaviske ka ässaks). Vastastel on skoor küllaltki ühtlane, enim pahandust tegi Michel Diouf 10 silmaga.

Tartu Ülikool - Bakken Bears. Venky Jois peatreener Gert Kullamäega.(Aldo Luud)
19:39

Tartu vastab aga omapoolse 7:0 vahespurdiga ning lähevad juhtima!

19:36

Kahjuks peab ütlema, et Bakken Bears on läinud kohtumist 31:30 juhtima. Kaitses on pandud üleväljapress peale, mis tekitab Tartule väga suurt peavalu, kes on teinud juba 10 pallikaotust

19:31

Tartu edu on sulanud kahele punktile  - 28:26!

19:27

Janar Talts lõpetab Bakkeni 8:0 vahespurdi kolmesega! 26:19. Taanlased olid jõudnud juba nelja silma kaugusele!

19:22

Tartu võidab esimese veerandi 23:14. Ülikooli võistkond on väga soliidselt mänginud nii kaitsel kui rünnakul, kuigi veerandi lõpp oli mõru, sest Tartu tegi pallikaotuse ning Bakken Bears tabab viimasel sekundil kolmese.

Siiski on algus olnud küllaltki soliidne ning millegipärast muretsema veel ei pea. Samas vaimus tuleb jätkata!

Gert Kullamäe oma võistkonda ergutamas. (Aldo Luud)

19:18

Tartu Ülikool tegi seisult 8:7 12-0 vahespurdi ning hoidis külalisi viis minutit nulli peal. Esimesed ristsed saab ka 17aastane Märt Rosenthal, keda Gert Kullamäe on otsustanud täna kasutada!

19:11

Venky Jois purjetab oma korvi alt vastaste alla, teeb lõpus ilusa eurostep liigutuse ning viib tabava viskega Tartu 12:7 juhtima 5.28 enne avaveerandi lõppu. Kui neljapäevases kohtumises oli just tema kohal kõige rohkem küsimärke, siis täna on tal vastused olemas.

Venky Jois (Aldo Luud)
19:06

Venky Jois on tabanud väljakult kaks viset ning ka kaks vabaviset ning Tartu juhib 6:2, kuid Bakken vastab lauapõrkest kolmesega!

19:01

Mäng algab ja Tartu saab esimesena rünnakuõiguse!

18:55

Imelikul kombel on täna vähem pealtvaatajaid kui neljapäeval Groningeni Donari vastu!

18:46

15 minuti pärast visatakse pall mängu Tartu Ülikooli spordihoones, kus kohalik korvpallimeeskond alustab FIBA Meistrite liiga teise eelringi avakohtumist taanlaste Bakken Bearsi vastu. Õhtuleht toob mängu teieni tekstipõhise ülekandena!