Mattias KäitFoto: TIINA KÕRTSINI
4. oktoober 2016, 13:01

VIDEO | Vaata, kuidas koondisega liitunud Käidil õnnestus nädalavahetusel kahel korral skoori teha

Eesti jalgpallikoondise 18-aastane poolkaitsja Mattias Käit lõi nädalavahetusel Inglismaal Fulhami U23 meeskonna särgis kaks väravat.

Premier League Cup'is kohtus Fulham Middlesbrough'ga ning eestlane avas skoori kohtumise 15. minutil värava eest. Stephen Humphrys suurendas eduseisu 33. minuti, kuid Käit lõi veel ühe 37. minutil. Mängu lõppseisuks jäi 3:1.

Vaata kohumise väravaid siit!

Eesti koondise uus peatreener Martin Reim annab Käidile võimaluse ka rahvuskoondises. 18-aastane poolkaitsja liitus meeskonna treeningutega mängudeks Gibraltari ja Kreekaga.

"Muidugi on väga uhke tunne, A-koondise kutse iseenesest on juba eriline," teatas Käit peale eilset harjutuskorda.