Siim-Sander VeneFoto: nn-basket.ru
8. oktoober 2016, 15:53

Siim-Sander Vene koduklubi sai Ühisliigas juba teise kaotuse (1)

Siim-Sander Vene koduklubi Nižni Novgorod kaotas reedel Ühisliigas juba teise mängu, kui jäi võõral väljakul 92:95 alla Saraatovi Avtodorile.

Suureskoorilise kohtumise avaveerandi järel juhtis Nižni 21:19, kuid poolajaks võttis edu enda kätte Avtodor, minnes ette 47:44. Kolmandal perioodil kasvas nende eduseis veelgi ja enne viimast veerandit oli eestlase koduklubi taga 71:63. Kuigi järelejäänud kümne minutiga tulid külalised lähemale, ei suudetud võitu võtta.

Vene alustas kohtumist taas algrivistuses ning sai natukene üle 30 minutiga kirja kaheksa punkti (kahepunktivisked 4/3, kolmesed 2/0, vabavisked 2/2) ning viis lauapalli ja kolm resultatiivset söötu.

Üleplatsimees oli eestlase tiimikaaslane Kenny Boyton 26 punktiga. Võitjatele tõi Nicolas Minnerath 24 silma.