Tartu Ülikool suutis suurest kaotusseisust välja ronida ja näitas koduväljakul Kalev/Cramole koha kätteFoto: Aldo Luud
12. oktoober 2016, 22:56

NII SEE JUHTUS | Sport 12.10: Tartu šokkvõit saatis Kalev/Cramo meistriliiga tabelis viimasele kohale, Kontaveit kaotas (3)

Kui viimased päevad on peamiselt kulgenud jalgpalli ja MM-valikmängude rütmis, siis nüüd on aeg korvpallurite käes. Täna alustavad Euroopa kaks vägevaimat sarja: Euroliiga ning Eurocup, kus põnevad mängud algavad juba esimesest ringist. Samuti ootab koduse meistriliiga raames ees esimene "El Classico", kui Tartu Ülikool võõrustab kell 19 Kalev/Cramot. Samuti on Eesti meeskonnad võistlustules Balti liigas, kus oma avamängu peavad TTÜ ning Rapla. Korvpalli vahele mahub mõstagi ka muud ja kõik tähtsamad spordihetked toome teieni Õhtulehe otseblogi vahendusel, püsige lainel!
22:54
SPORDISÕBER

Sellega tõmbame joone alla ka tänasele spordipäevale! Kohtumiseni juba homme!

22:54
Alar Varrak hoolealuseid juhendamas. (Aldo Luud)
22:47
TENNIS
Anett Kontaveit (STR)
22:12
TENNIS

Kahjuks on Anett jäänud taha 4:3! Järgmisena servib tšehhitar.

21:53
TENNIS

Kontaveit kaotab aga oma tesie servigeimi! 2:1 eestlanna veel juhib.

21:47
TENNIS

Kontaveit murrab vastase servigeimi ja läheb 2:0 teises setis juhtima!

21:44
TENNIS

Korvpalli šokktulemusest on tund aega taastutud, nüüd tasub keskenduda Eesti parimale naistennisistile Anett Kontaveidile, kes praegu mängib Austrias Linzis teises ringis tšehhitari Denisa Allertova vastu. Kahjuks eestlanna kaotas esimese seti 3:6, kuid võitis teise seti enda esimese servigeimi.

21:40
VILJAR VOOG (KORVPALL)
BC Kalev/Cramo meeskond (Aldo Luud)
21:35
Gert Dorbek (palliga) (Aldo Luud)
21:21
Mandell Thomas vedas Tartu mängu tagasi (Aldo Luud)
20:52
KORVPALL (Viljar Voog)

Eesti meistrisarjas näeb tänavu juba teist korda rumalat olukorda, kus Kalev/Cramo treenerid-mängijad kaovad kaotuse järel saalist nõnda kiiresti, et neilt pole TV6 otse-eetris kommentaare võimalik saada. Mõistagi ei taha keegi kaotusefoonilt midagi ilusat lausuda, ent tegu on väga ebaprofessionaalse käitumisega!

20:45

Gert Kullamäe TV6 otse-eetris: "Eks see kõva võitlusega tuli. Enne mängu sai rõhutatud, et meil on palju kosseisulisi probleeme ja võtsime päris koolipoisse siia appi, aga võitlema peab kõik 40 minutit. Ja poisid võitlesidki, ka lootusetus seisus. Üks võidu võti oli kindlasti, et me sinna lauda läksime ja laudu saime, isegi nii pika koosseisu vastu."

20:40

Ja Tartul on võit käes, rahvas on saalis täielikult hullunud!

20:38

77:76 - Tartu saab ründelauast palli ja Gert Dorbeku kolmene tabab! Lõpunik 6,7 sekundit, Varrak võtab aja.

20:37

74:76 - Lõpuni 16 sekundit, Tartu on mitmel korral mööda visanud, aga saab üha uuesti palli, nüüd time out ja pärast audi väljaviset tuleb pealevise sooritada 3 sekundiga. Nii et korvi korral jääb Kalevile ikkagi viimane rünnak.

20:24

68:72 - Tartu ajab Kalevit meeleheitlikult taga. Vahepeal saadi vahe kolmele silmale, siis läks seitsmele, kuid nüüd tabas Thomas kolmese. Time out ja lõpuni 4.35.

20:20

63:68 - Tartu vähendab vahet! Lõpuni 7 minutit.

20:18
(Toomas Tatar)
20:13

54:66 - Kalev säilitab kolmanda veerandi järel mõõduka edumaa.

20:04

44:57 - Martin Dorbek alustas poolaega küll kaugviskega ja käristas vahe 22 punktile, kuid seejärel sai Tartu oma rünnaku jooksma ja viskas 5 minutiga 15 punkti. Kas läheb veel põnevaks?