Mindaugas KuzminskasFoto: Nathaniel S. Butler
16. oktoober 2016, 13:11

VIDEO | Leedulase Kuzminskase esimene korralik purakas NBA-s: vähem kui 20 minutiga vägev kaksikduubel

Tänavusest hooajast NBA meeskonna New York Knicksi hingekirja kuuluv Mindaugas Kuzminskas näitas läinud öises mängus vägevat minekut, kui sai 19 minutiga kirja kaksikduubli.

Hooajaeelsete kohtumistega jätkav Knicks pidi tunnistama Bostoni 119:107 paremust.

Kaotusele vaatamata säras eredalt Kuzminskas, kes üleplatsi mehena tõi 18 punkti. Lisaks veel 10 laupalli, mis märgib leedulase NBA karjääri esimest kaksikduublit. Viskeid väljakult tabas ta 16/7, sealjuures kolmesed 7/3.

Kuzminskast abistas enim Carmelo Anthony, kes viskas 15 punkti. Võitjate poolelt oli resultatiivseim R.J. Hunter 17 silmaga.