Kristjan KangurFoto: Twitter
17. oktoober 2016, 09:40

Kristjan Kangur ja Varese kaotasid eestlase endisele koduklubile

Eesti korvpallikoondislase Kristjan Kanguri praegune koduklubi Varese jäi eile õhtul alla Milano Emporio Armanile, kus eestlane mängis kolm hooaega tagasi.

Milanos toimunud mängu esimese veerandi järel juhtis 22:16 koduvõistkond ning poolajaks suurendati edu 11 punktile 44:33. Kuigi Varese suutis kolmanda ja neljanda veerandi võita, ei olnud see piisav ning Euroliiga võistkonnale jäädi alla 71:79.

Kristjan Kangur alustas Varese algkoosseisus ning oli platsil 19 minutit. Selle ajaga viskas eestlane kaks punkti (visked väljakult 4/1, sh kolmesed 2/0) ning võttis maha ühe lauapalli. Kaotajate resultatiivseim oli Aleksa Avramovic 19 punktiga. Võitjatele tõi Awudu Abass 15 silma.

Varese on Itaalia liigas kogunud võidu ja kaks kaotust ning sellega asutakse tabelis 14. kohal, Milano juhib täisedu ehk kolme võiduga.