Gerard Pique ja Jordi Alba Hispaania koondise treeningulFoto: PIERRE-PHILIPPE MARCOU
20. oktoober 2016, 17:20

Barcelona võitis küll mängu, kuid kaotas kaks põhikoosseisu kaitsjat

Barcelona võttis küll eile Meisrite liigas 4:0 võidu Manchester City üle, kuid kaotasid kaks põhikoosseisu mängijat.

Esmalt sai kohe kohtumise alguses viga vasakkaitsja Jordi Alba, kes juba 10. minutil pingile vahetati. Temalt tuvastati tagareie vigastus, mille tõttu peab ta palliplatsilt eemale jääma kaheks nädalaks.

Samuti pidi vigastuse tõttu platsilt lahkuma keskkaitsja Gerard Pique, kes vahetati pingile veidi enne esimese poolaja lõppu. Temal tuvastati sidemete rebend, mille tagajärjel tuleb teha kolme nädalane paus.

See tähendab, et mõlemad kaitsjad peavad vahele jätma kahe nädala pärast toimuva Meistrite liiga kordusmängu Manchester Cityga. Samuti jääb vahele kaks Hispaania liiga kohtumist.