Laadin videot...
1
foto
"Unibeti Vutihullus" 1. osa ()

Mis toimus Liverpoolis esmaspäeval, kui kohtusid Inglismaa kaks kõige edukamat jalgpalliklubi, Liverpool ja Manchester United? Kuidas ja miks jõudsid mängule Eesti jalgpallisõbrad Paidest ja Tartust?

Vastused annab Õhtulehe värske saade "Unibeti vutihullus", mille teises pooles katkestab parkimisprobleemiga silmitsi sattunud Manchester Unitedi legendaarne eksmängija ühe lihtsa, ent täiesti normaalse intervjuu.

Tegemist on esimeses osaga Inglismaal filmitud Õhtulehe saatesarjast "Unibeti Vutihullus". Enam kui tosina episoodi jooksul käime külas Inglismaa vägevaimatel jalgpalliklubidel (Manchester United, Liverpool, Arsenal, Chelsea, Manchester City, Leicester City) ja tutvustame jalgpalli sünnimaa vutikultuuri muid põnevaid tahke.

Kaamera ette jõuavad vahvad inimesed, tuntud jalgpallipersoonid, huvitavad paigad ja kummalised seigad. Kõik eksklusiivselt Inglismaal filmitud.

Jaga artiklit

4 kommentaari

S
seitsme sormekyynega kaksik  /   14:56, 4. nov 2016
Enamus inimesi vaatavad ka staadionil olles mangu labi kaamerasilma. Kuhu jalgpall joudnud on?
L
lahe värk  /   10:13, 22. okt 2016
"Manchester on räpane linn täis joodikuid ja tänavatel suudlevaid mehi," kirjeldas Luhanski direktor Sergei Rafailov oma reisi Inglismaale Ukraina meediale. http://www.ohtuleht.ee/763754/man-unitedi-vastase-direktor-manchesteris-naeb-suudlevad-mehi-see-on-p...

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis