Laadin videot...
1
foto
"Unibeti Vutihullus" Osa 3 ()

Vaevalt oleksid vennad Grimmidki suutnud kokku kirjutada nõnda kauni muinasloo, kui jutustas mullu Inglismaa jalgpallimeistriks kroonitud Leicester City. Jalgpallisaade "Unibeti Vutihullus" käib täna uurimas, kui palju on tiitlivõit seda Tallinnast väiksema rahvaarvuga linna muutnud.

Kuigi võib juba praegu enamvähem kindlalt väita, et Leicester ei suuda oma tiitlit tänavu kaitsta, ei kohta linnas ainsatki inimest, kes sellest end häirida laseks. Hoopis vastupidi – eelmise hooaja võiduemotsioonid on praegugi hinges säravad ning nende toel sihitakse sootuks kõrgemate tähtede poole. Jutt käib mõistagi Meistrite liigast, kust esimeses kolmes mänguvoorus on saadud kolm võitu ehk pääs play-off'i on sama hästi kui käes.

Teises saatepooles käime külas Unibetil ja uurime, kuidas eksperdid mängudeks koefitsiendid täpselt paika panevad.

"Unibeti Vutihulluse" neljas osa on eetris juba sel laupäeval, kui peetakse järjekordne mängudevoor Inglismaa kõrgliigas. Siis piilume Manchesteri jalgpallikultuuri olemusse.

1. OSA | Jalgpallisaade Inglismaalt! Eestlased vallutavad Liverpooli ja Man Unitedi legend annab signaali

2. OSA | Andres Operi elu ja töö Inglismaa jalgpallisüdames ning vutifännide kummaline pensionisammas

Jaga artiklit

2 kommentaari

E
Eesti VÕRRATU ajakirjandus !  /   11:16, 1. nov 2016
Lõpetage labane loba ! Leicesteris koos äärelinnadega on KAKS korda nii palju elanikke kui Tallinnas ! Mille eest teile leheneegrid palka makstakse ?
N
njah  /   11:44, 1. nov 2016
Mis need äärelinnad siia puutuvad? Ega Tallinna rahva-arvule ka Maardut, Keilat ja Viimsi valda juurde ei poogi. Jutt oli linnadest ja selles osas on Tallinna rahva-arv umbes 100 tuh suurem kui Leicesteril. Kõik oli korrektne ja ise tegid end lolliks :)

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis