Siim-Sander VeneFoto: nn-basket.ru
13. november 2016, 22:00

Siim-Sander Vene suurepärane esitus ei päästnud kaotusest (1)

Eesti korvpallikoondislane Siim-Sander Vene tegi Nižni Novgorodi eest Ühisliigas oma senise parima esituse, kuid sellest võiduks ei piisanud.

Võõral kohtuti Peterburi Zeniidiga, kes võitis avaveerandi 28:17, kuid poolajaks suutis Novgorod vahe vähendada viiele 45:50. Kolmanda perioodiga suudeti veel punkti võrra lähemale tulla, kuid viimasel kümnel minutil näitas Zeniit klassi ning Nižni visked enam ei tabanud. Kohtumise lõppedes näitas tabloo Peterburi 101:88 võitu.

Siim-Sander Vene oli hoolimata kaotusest mees omal kohal. Ta kogus ligi 38 mänguminutiga meeskonna resultatiivseimana 27 punkti, võttis maha viis lauapalli, jagas neli resultatiivset söötu ja kogus kaks vaheltlõiget. Üleplatsimees 28 silmaga oli aga Zeniidi leegionär Ryan Toolson.

Nižni Novgorodil on Ühisliigas kirjas üks võit ja viis kaotust, millega ollakse eelviimasel ehk 12. kohal. Zeniit hoiab viie võidu ja ühe kaotusega kolmandat positsiooni.