Vutihullus

UNIBETI VUTIHULLUS | Ragnar Klavan: ei tule kunagi päeva, mil ma mõtlen, et olen Liverpooli mängija ja see on midagi tavalist (3)

Ott Järvela ja Viljar Voog, 18. november 2016, 10:00
"Unibeti Vutihullus" 6. osaFoto: Õhtuleht
Kes oleks 12 kuud tagasi osanud arvata, et Premier League’i tipus troonib meeskond, kelle ridadesse kuulub eestlane. Ja mitte ainult kuulub, vaid ta on pooltes klubi senipeetud mängudes ka väljakul käinud. Ragnar Klavan on jalgpalluri Nirvaanas.

Kes veel aimu ei saanud, siis Õhtulehe Inglismaal filmitud saate "Unibeti Vutihullus" tänase osa keskmes on meie ainus jalgpalli sünnimaal profileiba teeniv pallur, maailmakuulsa Liverpooli jalgpalliklubi keskkaitsja Klavan.

Kui palju peab Eesti koondise kapten autogramme kirjutama, mis keeles kõneleb ta Liverpooli peatreeneri Jürgen Kloppiga ja kas ta on juba ära harjunud iga nädalavahetus maailmakuulsa klubi numbrit 17 kandvat särki selga tõmbamisega? Neile küsimustele annab tänane "Unibeti Vutihullus" vastuse.

Saate hoolikamatele jälgijatele jäi kindlasti silma, et Vutihullus on liikunud oma varasemalt laupäevaselt eetripäevalt reedesse. Eks ikka selleks, et jätta tervislik õhuvahe enne järgmist saadet, mis läheb eetrisse juba Meistrite liiga mängudevooru eel teisipäeval.

Samal teemal

25. detsember 2016, 11:22
UNIBETI VUTIHULLUS | Pubi, kus Liverpooli klubi 124 aastat tagasi asutati, võõrustab vutifänne tänaseni
17. detsember 2016, 11:25
UNIBETI VUTIHULLUS | Liverpooli ja Evertoni derbi on tribüünidel sõbralik, ent väljakul Inglismaa vihaseim
13. detsember 2016, 11:36
UNIBETI VUTIHULLUS | Mis on inglaste tegelik rahvussport? Milline fänninänn konservatiivid müristama paneb?
10. detsember 2016, 10:36
UNIBETI VUTIHULLUS | Chelsea ründelegend: loodetavasti kestavad Abramovitši toodud õnneaastad igavesti

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee