Matthias Tass teenis üle 15 minuti mänguaega!

Kalev/Cramo kohutav kaitsemäng maksis neile Frank Elegarita mänginud Jenissei vastu võidu (5)

Toimetas Jarmo Jagomägi, 4. detsember 2016, 15:53
Alar Varrak Alar Truu
Kalev/Cramo pidas täna VTB-liigas oma kaheksanda kohtumise, kui võõral väljakul saadi Krasnojarski Jenissei vastu 90:99 kaotus.

Eesti meisterklubi võitis küll esimese veerandaja, kuid kohtumine kulges pärast seda suurema osa ajast Jenissei kerges edus. Kuigi Kalev sai viimase veerandaja hakul veel ühega ette, tegid vastased mõned minutid enne kohtumise lõppu otsustava murrangu ning võtsid suhteliselt kindla võidu.

Kalevlaste skoori tegemise eest hoolitsesid peamiselt kaks meest. Mark Tollefseni arvele jäi 28 silma, Demonte Harper andis lisaks 26 punktile 11 resultatiivset söötu.

Võõrustajate poolt kerkis Frank Elegari puudumisel esile Suleima Braimoh, kes kostitas kalevlasi 30 silmaga. Üheks võidu võtmeks oli Jenissei 18 ründelauapalli.

Ekskalevlane Elegar pidi tänase kohtumise vigastuse tõttu vahele jätma.

Kalev kirjutas tabelisse kahe võidu kõrvale kuuenda kaotuse. Tuleval laupäeval sõidetakse külla Saraatovi Avtodorile.