Olümpia

ÕHTULEHE VIDEO | Allar Raja isarollist: arvan, et olen hästi hakkama saanud (2)

Jarmo Jagomägi | Video: Alar Truu, 5. detsember 2016, 17:43
Videointervjuu Allar RajagaFoto: Video: Alar Truu
Rio olümpiamängudelt Eestile neljapaadiga medali toonud Allar Raja sõnas, et värske isana on ta hästi hakkama saanud. 

Esmaspäeval EOK tänuüritusele kogunenud teise poolaasta medalivõitjate seas oli ka Raja, kes on oodatud igasugustele üritustele. Mehe enda sõnul väsitavad sellised üritused teda küll, kuid nendel on ka positiivne külg. 

Olümpiamängude ajal sai 33-aastane sõudja ka isaks, kellel kasvab kodus väikene tütar. "Tunded on head. Arvan, et olen samuti hästi hakkama saanud. Laps on terve, magab hästi, on rõõmus, vahel ka mõtlik. Normaalne arenev inimene ja vanemad on rõõmsad. Unetuid öid on vähe. Esimene kuu oli võib olla tõesti nii, et päev ja öö olid sassis, aga praegu on stabiilne." 

Mis on Raja uue aasta eesmärgid, milline talisportlane sõudja on, keda pakub ta aasta meessportlaseks ning millised tulevad jõulud Raja perekonnas, vaata juba Õhtulehe videost! 

2 KOMMENTAARI

k
K 5. detsember 2016, 19:51
Mis ajast see Raja meil kergejõustiku rubriiki kuulub?
s
5. detsember 2016, 19:12
see on hea, et våhemalt esimene laps on tydruk. Naistel ongi selline imelik arusaam, et esimene laps voiks olla ikka poiss. Eks pohjus peitub ka selles, et tydrukut oodates låheb naine koledaks, on rohkem nårvilisem ja ei tunne ennast nii håsti kui poissi oodates.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee