Eesti kaotas Tšehhile! Foto: IFF
8. detsember 2016, 17:58

Eesti saalihokikoondis kaotas neljapäeval Riias MMi veerandfinaalkohtumises Tšehhile 2:8

Kuigi tšehhid läksid avakolmandikul kaks korda juhtima, oli seis pärast 20 minutit viigis 2:2. Eesti esimese värava lõi Andreas Woiduma ning teise Patrik Kareliusson.

Eestile sai saatuslikuks teise perioodi kaks minutit. Kõigepealt 13. minutil lõid tšehhid 30 sekundi jooksul kaks väravat ning kolmandiku viimasel minutil lisasid favoriidid veel kaks tabamust.

Otsustaval kolmandikul lisasid Tšehhi veel kaks tabamust ning pääsesid poolfinaali, kus tuleb neile vastu Soome ja Taani paari võitja. Eesti mängib kohtadele viiendast kaheksandani ning laupäeval kohtub meie koondis eelnimetatud paari kaotajaga.