Laadin videot...
2
fotot
(Õhtuleht)

Londoni Chelsea jalgpalliklubi on võitnud koduses meistriliigas juba kaheksa mängu järjest ning hooaja juhtohjad on sügaval Antonio Conte pihus. "Unibeti Vutihullus" nuusutab täna mängupäevaõhku Stamford Bridge’i lähistel.

Chelsea ridades 337 mängus 147 väravat löönud (klubi ajaloo kolmas tulemus Frank Lampardi ja Bobby Tamblingi järel) ründaja, Moskva OMi eel Eestis võistelnud Iisraeli purjetaja ja põline fänn, kes pakub juba seitse aastat iga kodumängu eel rõõmu kümnetele tuhandetele Stamford Bridge’i külalistele – valik eklektilisest inimkompotist, keda Õhtuleht tänase saate tarbeks Londonis intervjueeris.

Saate teises osas käime üle Londoni professionaalsed jalgpalliklubid ning räägime Ühendkuningriigi pealinna derbimatšidest. Väike vihje: Arsenali ja Tottenham Hotspuri vastasseis pole sugugi linna vihaseim duell!

Jaga artiklit

4 kommentaari

F
Futu  /   23:36, 10. dets 2016
Ott sa oled peaaegu täislik 3D ajastu vuti ajakirjanik aga, mehed ei nuta on populaarsem ainult selle pärast! Kuku podcast ei jookse kungi kokku... Sinu Ugri Ässad olid super uue aja saade oma ajastust ees, praegune vutihullus saan aru raha jaoks tuleb ka tööd teha aga omad tehnilised ja it oskused ei suuda maksimumi vötta, sisult on kolmas poolaeg oma... seks on parem kui jalgpalliga samuti Super! Selle pärast need kolm vana seal saavad veel mökutada, et sinu it tiigrihüpe hüppab Martinsoni, Pahvi ja delfi klassi aga ei ole reaalsuses tomiv. Mida se Pahv kogu aeg heietab: kogu maailma inimese söidavad netiajastus ikka veel zigulidega ja mossedega, mina vist veel zapakaga... Ott head Jöulu! Olid Parim!
S
Silver Silver err rr r ....rrr!  /   22:02, 10. dets 2016
Tubli Järvela! Olen naeletatud ekraani külge, miks pean naisele kodus seletama miks ma käin vutti maailmas vaatamas. Naised ei jäta vaadake seda saadet! Saate vast aru... Otile aga soovituseks osta saalihoki MM-ilt Riias odavad käärid kaasa ja pisike väikest viisi ülemus kes sa seal Öhtulehe sporditoimetuses oled löika nendega paaril patsiga poisil need tutid sealt ölgade pealt maha! Selle eest et IT osakond hakib! Pahvi Peebu sugused lähevad hulluks enne kui seda saadet löpuni viitsivad, suudavad, kannatus katkeb enne! Aga sellel on ka meie ”Eesti”tiigrihüppe möju kindlasti! Muidu aga lase edasi Ootan huviga!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis