Margus HuntFoto: Twitter
NFL ameerika jalgpalli liiga
19. detsember 2016, 09:34

Cincinnati Bengals kaotas, kuid Margus Hunt tegi hea mängu ja sai kiita (1)

Eile õhtul kaotas Margus Hundi koduklubi Cincinnati Bengals koduväljakul Pittsburgh Steelersile, kuid eestlane tegi korraliku mängu ja sai palju kiita.

Esimese 30 minutiga kaks touchdown'i ja väravalööki kirja saanud Bengals juhtis poolajaks 20:9, kuid mängu teisel poolel rünnak tardus ning play-off koha pärast võitlev Steelers jõudis neljanda veerandi alguses kahe punkti kaugusele.

Külalised läksid kohtumist touchdown'iga juhtima perioodi keskel, kui Cincinnati kaitsjad tegid nelja järjestikuse reegli rikkumisega Pittsburghile palli edasi viimise väga lihtsaks. Järelejäänud ajaga ei suutnud Bengals kuidagi skoorida ning kaotas mängu 20:24.

Margus Hunt tegi aga enda kohta väga arvestatava esituse. Ta teenis rohkem mänguaega kui eelmistes kohtumistes ning tõmbas kolm korda maha palliga jooksnud vastasmängija.

Hundi teod ei jäänud märkamata ka teistele inimestele, kes kiitsid Hunti sotsiaalmeedias.

Pärast eilset kaotust on Bengalsil viis võitu, kaheksa kaotust ja üks viik ning play-off'i kindlasti ei jõuta.