Talisport

Lahingusse sööstis Team Haanja suurtoetaja Toomas Annus, kes soovib alaliidus nelja juhatuse liikme ja peatreeneri tagasiastumist

Suusa(lepingu)tüli, mis mõjub kogu alale hävitavalt (5)

Deivil Tserp ja Jarmo Jagomägi, 22. detsember 2016, 04:00
Toomas AnnusFoto: TEET MALSROOS
Team Haanja ja Eesti Suusaliit on pool aastat ägedalt kembelnud – tüliõunaks alaliidu pakutav sportlasleping, mida nimetatud tiimi suusatajad pole siiani allkirjastanud. Eile jõudis avalikkuseni Team Haanja suurtoetaja Toomas Annuse kiri suusaliidu presidendile Andreas Laanele ja tema vastus. "Psühhoterror sportlaste suhtes enne igat MK-etappi on kuritegelik suusatamise suhtes," kirjutas Annus.

Team Haanja, kuhu on koondunud Eesti eliitsuusatajad, hinnangul ei suuda alaliit nende tegevust rahastada ja esitab üksnes nõudmisi. Sestap tegi Annus Laanele mitu jõulist ettepanekut, kuidas võiks tulevikus edasi tegutseda.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

6. juuli 2017, 04:00
Miks on kurikuulsat suusaliidu ja sportlase vahelist lepingut üldse vaja?
29. juuni 2017, 16:00
Anti Saarepuu vastulause Postimehe artiklile: kinnitan, et mina ei ole valetanud

5 KOMMENTAARI

s
Suskaja 22. detsember 2016, 18:37
Eliitsuusatajad! Kas olen pime või vaatan vale riigi esindajaid?
Meie tänane tase on eliidist ikka väga kaugel, TH koondab selliseid poolevinnamehi, kes pole võimelised tulemust saavutama, aga samas ei taha ka tööle minna.
m
22. detsember 2016, 12:40
Ma võin Annusele avaldada lihtsa tõe, et kui ta tahab kõikide spordiringkondadega tüli kiskuda, tuleb neid üldistades dopingu kasutamises süüdistada. See paneb enamikul sportlastel katuse sõitma.
Loe kõiki (5)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee