Barcelona ja Darussafaka pakkusid Euroliiga aasta lõpetuseks vägeva lahingu

Toimetas Hindrek Pärg, 30. detsember 2016, 23:47
Ante Tomic (palliga) oli Barcelona resultatiivseim LLUIS GENE
Korvpalli Euroliiga jõudis tänase õhtuga põhihooajaga poole peale ning viimases matšis pakkusid Barcelona ja Istanbuli Darussafaka väga vinge mängu.

Väga tasavägise mängu avaveerandi ja esimese poolaja järel juhtisid külalised Türgist vastavalt 22:19 ja 40:35. Teist poolaega aga alustasid võõrustajad võimsa 14:0 vahespurdiga ning haarasid ise juhtohjad.

David Blatti hoolealused ei visanud aga püssi põõsasse, võitlesid kohtumisse tagasi ning enne viimast veerandit juhtis Hispaania klubi kahega 59:57.

Viimane periood kujunes mõlema klubi fännidele parajaks närvidemänguks, kuid Barcelona mängijad näitasid lõpuminutil vabaviskejoonelt kindlamat kätte, vastastel ei lastud kolmepunktilises kaotusseisus kaugelt proovida ning võõrustajad said magusa 82:77 võidu.

Barcelona resultatiivseim oli Ante Tomic 16 punktiga, Tyrese Rice ja Aleksandr Vezenkov lisasid 13. Kaotajatele tõi James Anderson 21, Scottie Wilbekin 19.