Korvpall

Vaidotas Volkusest ilma jäänud Pärnu otsib uut jõudu, Tarvas jätkab ühe välismaalasega

ÜLEVAADE: pikk pühadepaus hõrendas mõnegi meistriliiga korvpalliklubi ridu 

Ville Arike, 4. jaanuar 2017, 04:00
MEDALIGA: Pärnu Sadama meeskond 18. detsembril kodusaalis, kui karikavõistluste kolmanda koha mängu järel saadi kaela uhked medalid. Tosin päeva hiljem lahkus aga üks tugitala Vaidotas Volkus (nr 33) kodumaa klubisse Kedainiai Nevežisesse.Foto: Toomas Tatar
Vana aasta eelviimasel päeval tänas Pärnu Sadama korvpalliklubi oma Facebooki lehel leedulast Vaidotas Volkust. See tähendas vaid üht: mees lahkub vaid tosin päeva varem Eesti karikavõistlustel kolmanda koha saavutanud tiimist. Õhtuleht uuris kõigilt meistriliiga meeskondadelt, kas ja milliseid liikumisi neil toimunud on.

Mõnigi meistriliiga meeskond on saanud pidada väga pikki pühi. 13. detsembri ja 6. jaanuari vahel peeti vaid kaks mängu, mõlemad BC Kalev/Cramo osalusel. Samal perioodil peeti vähe mänge ka Balti liigas ning karikasarja Final Fouris oli osalisi mõistagi neli tükki. Näiteks TLÜ/Kalevi boss Kalle Klandorf teatas juba varakult, et koos jõulu- ja aastavahetuspausi saabumisega lahkuvad viimasedki vanal aastal tiimi kuulunud leegionärid.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

5. jaanuar 2017, 04:00
Erik "Figaro" Keedus pikkade vastu rassimisest: mulle meeldib keha anda, meeldib võitlus!
5. jaanuar 2017, 04:00
Kui Kalev/Cramo soovib play-off'i jõuda, tuleb Riias VEFist jagu saada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee