Kristjan Kanguri koduklubi sai Meistrite liigas juba üheksanda kaotuse (1)

Toimetas Hindrek Pärg, 4. jaanuar 2017, 23:41
Kristjan KangurFoto: Twitter
Kristjan Kanguri koduklubi Varese muserdav hooaeg jätkus kolmapäeval FIBA Meistrite liigas, kus saadi järjekordne kaotus.

Seekord jäädi kodus alla Ventspilsile, kuid esimene veerandaeg suudeti 19:18 võita. Poolajaks jäädi juba aga üheksa silmaga ja enne neljandat veerandit 13 punktiga kaotusseisu.

Viimasel kümnel minutil suudeti küll vahe natukene väiksemaks mängida, kuid Läti klubi eduseisu kordagi ei ohustatud ning lõpuks saadi 82:88 kaotus.

Kangur alustas algrivistuses ning viibis platsil üle 19 minuti. Selle ajaga tõi ta Itaalia klubile kolm punkti (visked väljakult 2/1, vabavisked 2/1) ning andis kaks resultatiivset söötu. Samas langes ta teist kohtumist järjest viie veaga välja.

Varese resultatiivseim oli 22 silmaga Dominique Johnson, Christian Eyenga lisas 21. Ventspilsi suurim korvikütt oli Folarin Campbell 16 punktiga.

Varesel on Meistrite liigas kaks võitu ja üheksa kaotust, millega asutakse C-alagrupi viimasel ehk kaheksandal kohal. Mängida on jäänud veel kolm kohtumist.