Lätlane Janis Strelnieks oli Bambergi resultatiivseim. Foto: CHRISTOF STACHE
5. jaanuar 2017, 23:19

Barcelona sai Euroliigas Bambergilt suure kaotuse

Korvpalli Euroliigas sai Hispaania suurklubi Barcelona üllatavalt suure kaotuse võõral väljakul Bambergilt.

Avapoolaja 40:31 kaotanud Barcelona püsis mängus veel kolmandal veerandil, pärast mida näitas tabloo 12-punktilist kaotusseisu. Külalised ei suutnud siiski sellest august välja tulla ning jäid lõpuks alla 65:85.

Bambergile tõid 20 punkti Janis Strelnieks ja Darius Miller, 17 silma lisas Nicolo Melli. Kaotajatele tõi Tyrese Rice 19 silma.

Põnevuslahingu pakkusid Tel Avivi Maccabi ja Istanbuli Darussafaka. Avapoolaja 36:53 kaotanud Türgi klubi tegi fantastilise kolmanda veerandaja, võite selle 35:14, ning minnes ise neljaga juhtima. Lõpus jäi peale siiski Iisraeli klubi kõige napimalt 93:92.

Võitjate resultatiivseim oli Sonny Weems 24 punktiga, kaotajatele tõi Will Clyburn 17 silma.

Päeva kolmandas mängus alistas Istanbuli Anadolu Efes linnarivaali Galatasaray 84:73.