Viimane meeskond, keda Gijoni Sporting uue aasta esimeses mängus võitis, oli FC Barcelona. See oli 1994. aastal. Pilt on mõistagi käesolevast hooajast!Foto: Reuters/Scanpix
7. jaanuar 2017, 22:37

NII SEE JUHTUS | Sport 07.01: lisaks Reali võidule sai Hispaanias jätku veel üks uskumatu seeria

Tennise supermatš, püssiga ja püssita suusatajad, Inglismaa jalgpallurid, Eesti korvpalli El Clasico - see oli seitsmenda jaanuari spordipäev!
22:36
HEAD ÖÖD!

Teatega, et Ragnar Klavani autogrammid võivad Liverpoolis peagi muututa rariteetideks, tänase spordipäeva ka lõpetame. Värvilisi-triibulisi unenägusid, kulla sõbrad!

22:31
21:50

Kui vinged peavad olema Gijoni Sportingu mängijate uusaastapeod, et uue kalendriaasta esimeses Hispaania kõrgliiga mängus ollakse võiduta juba üle kahe kümnendi? Tõsi, La Ligas on sellest ajast mängitud vaid kümnel hooajal, aga seeria on ikkagi uskumatult pikk. Täna kaotati 0:1 Las Palmasele.

21:41
SÜNNIPÄEVALAPS

21:40

Inglismaa karikavõistluste kolmandas ringis on juba välja langenud kuus kõrgliigaklubi ehk peaaegu kolmandik meeskondadest. Londoni Arsenal nende sekka ei kõlba, kuigi 40 minutit võis nii tunduda.

Preston North Endi ja Londoni Arsenali lahing lõppes külaliste 2:1 võiduga. (AFP/Scanpix)
21:01

Real alistas Granada 5:0 ja korra skoorinud Cristiano Ronaldo näitas Santiago Bernabeu publikule oma Ballon d'Ori.

20:52

Rapla - TTÜ 101:91

Thomas van der Mars sai 26 punkti ja 11 lauapalliga kirja topeltduubli.

20:46
20:42
TENNIS
Djokovici võidunumbrid olid 6:3, 5:7, 6:4 (Reuters/Scanpix)
20:16
20:08
MURDMAASUUSATAMINE
19:56

Valga-Valka alistas võõrsil 93:86 Pärnu. Reinis Strupovics tõi võitjatele 23, Saimon Sutt kaotajatele 24 punkti.

19:50
Eestlastele tuli Lahti sprindidistantsidelt kaks 32. kohta. (NordicFocus)
19:26

Inglismaa karikavõistlustel peeti täna nõnda palju mänge, et kõigi tulemuste väljakirjutamine lõppeks sõrmekrambiga. Seetõttu peab iga vutifänn oma lemmikmeeskonna tulemuse järgnevalt pildilt ise üles otsima.

Inglismaa karikavõistluste tulemused. (Soccerway.com)
18:56
... ja numbrid pajatavad sedasi. (Basket.ee)
18:50

TEHTUD! BC Kalev/Cramo alistab koduse suurrivaali Tartu Ülikooli täna 85:75.

Seljavõiduks seda nimetada ei saa, aga pikali pandi Tartu küll. (Jörgen Norkroos)
18:45

1.12 lõpuni ja Kalev/Cramo eduseis on 10 punkti. Tartu vajab väikest imet.

18:45

Inglismaa karikavõistluste päeva nimekaim duell on Evertoni ja Leicester City mõõduvõtt. Aega läks, enne kui tulevärk peale hakkas, aga siis löödi vähem kui kaheksa minutiga kolm väravat!

18:39

Nii paljuks seda tagasitulekut oligi - kaks kolmest järgemööda sisse ja Kalev/Cramo on peal 79:70.

18:37

Jõesaar surub palli korvi. Sokk (Kalevi oma) on ihuüksi korvi all, aga teeb jalad maas viske, mis läheb mööda ning vasturünnakul surub Jõesaar jälle palli rõngast läbi - Tartu kaotusseis viis silma, kui mängida viis minutit.