Auto-Moto uudised

FOTO | Sõitjate turvalisuse tagamiseks jääb Dakari ralli kuues katse ära 

Toimetas Henry Rull, 7. jaanuar 2017, 12:18
Olud Boliivias on "natuke" märjad...Foto: Dakar Team Estonia
Eile sõidetud Dakari kõrberalli viies katse lühendati raskete olude ja läbimatute teeolude tõttu. Vihmasajud Boliivias jätkuvad ja nii teatasid korraldajad eilsel koosolekul, et tänane kuues katse jääb ära.

Osa sõitjaid oli sel hetkel veel eelmisel katsel ja tänase katse ettevalmistus poleks olnud piisavalt hea ning sõitjate turvalisus oleks katsel olnud ohus. Lisaks on osa katsest vihmasadude tõttu läbimatu. 

Olud Boliivias on "natuke" märjad...Foto: Dakar Team Estonia

See tähendab, et sõitjad liiguvad täna Orurorost mööda teed Boliivia pealinna, La Paz'i, kus on tänane laager ja kus veedetakse ka homne Dakari puhkepäev. Erandkorras saavad puhkepäeval kõik Malle-Moto klassi sõitjad ööbida telgi asemel hotellis, mida Toomas Triisa ja Mart Meeru ka kasutavad.

Meie sõitjatega on hetkel kõik korras, samuti tehnikaga ja nad asuvad hetkel Malle-Moto klassi teisel (Triisa) ja viiendal kohal (Meeru), teatab Dakar Team Estonia pressiteate vahendusel.

Samal teemal

10. jaanuar 2017, 23:36
FOTOD JA VIDEO | Maalihe halvab Dakari rallit, kuid mitte meie meeste kiirust
9. jaanuar 2017, 04:00
Gigantide duell Dakaril – kas koore riisub rallilegend Loeb või kõrbekuningas Peterhansel?
6. jaanuar 2017, 18:38
DAKARI RALLI | POLE PAHA! Katse teisena lõpetanud Triisa kaotas klassi liidrile küll aega, ent esikoht pole püüdmatus kauguses
6. jaanuar 2017, 13:31
Dakaril teiseks langenud Toomas Triisa: eksisin ära

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee