Eesti - KosovoFoto: Aldo Luud
8. jaanuar 2017, 22:54

NII SEE JUHTUS | Sport 8.01: Kosovo valmistas Eesti käsipallikoondisele suurt peavalu, lõppes Tour de Ski

Nädala viimane päev toob endaga nädalavahetusele omaselt tiheda spordipäeva. Kõvem andmine saab alguse juba kell 12, kui Siim-Sander Vene ja Nižni Novgorod alustavad oma järjekordset VTB-liiga mängu. 15.30 läheb FA karikasarjas võistlustulle Ragnar Klavani leivaisa Liverpool. Peatreener on juba varasemalt vihjanud, et võib täna nii mõnelegi põhimehele puhkust anda. Samuti tehakse korralikult talisporti, kui suusatajad lõpetavad Tour de Ski võimsa lõputõusuga ning laskesuusatajad võtavad täna mõõtu ühisstardist. Kõik selle ja palju muud põnevat toob teieni Õhtulehe otseblogi. Püsige lainel!
22:55
SPORDISÕBER

Sellega tõmbame joone alla ka tänasele spordipäevale! Homseni!

KÄSIPALL

Jürgen Rooba realiseerib 7m karistusviske - 25:23! Viimane minut algas!

20:55
KÄSIPALL

Seis läheb nutusemaks - Kosovo vähendab vahe kõigest ühele. Mängida on kaks minutit!

20:51
KÄSIPALL

AIAI! Eesti koondise liider Mait Patrail saab viis mi utit enne lõppu väga õnnetult vigastada. Midagi juhtub eestlase põlvega. Eesti juhib 24:21

Mait Patrail läbiminekul. (Aldo Luud)
20:43
KÄSIPALL

Kümme minutit on mängu lõpuni jäänud, Eesti juhib 23:19! Kosovo võitleb isukalt.

20:32
KÄSIPALL

Põlvas on seis läinud pingelisemaks - Eesti juhib 18:15, teist poolaega on mängitud 11 minutit. Korra oli vahe ka kaks väravat - 17:15

19:51

15 ja pool minutit mängitud ning Kosovo võtab 5:9 kaotusseisus aja maha. Eesti kiire 3:1 edu järel tegid külalised 3:0 vahespordi, millest nad siiralt elevil olid, aga siis sai Eesti rünnakujoonise toimima ja Kosovol pole lihtsalt piisavalt jõudu.

Eesti ääremängijad Jürgen Rooba ja Henri Sillaste on pakkunud meisterlikke sooritusi, Mait Patrail jaganud mitu oivalist söötu ja Eston Varusk teinud väravas paar vahvat tõrjet. Kõik toimib häireteta.

19:27
LASKESUUSATAMINE
Gabriela Koukalova võttis ülikindla võidu (ROBERT MICHAEL)
19:20
KÄSIPALL
19:02

Eesti meeste käsipallikoondis jätkab mängudega 2020. aasta EMi eelvalikturniiril, kui Mesikäpa hallis võõrustatakse Kosovot, keda kolmapäeval võõrsil 31:17 nüpeldati. Ei ole vaja olla Sherlock Holmes ega isegi mitte doktor Watson, et aduda – ainuke võimalus on koduplatsil võitu korrata.

Peatreener Rein Suvi rõhutas küll pärast kolmapäevast võitu, et uus mäng algab nullist, mis on kahtlemata tõsi, aga 14väravaline võit tõestab selget vahet sportlikus meisterlikkuses. Seega loodetavasti ei kulu täna kahe võidupunkti noppimisele ülearu palju energiat, sest juba kolmapäeval ootab Eestit järgmine mäng, kui Põlvas võõrustatakse Türgi meeskonda.

18:49
Ekraanitõmmis (Youtube)
18:22
DOPING
Sotši olümpiavõitja oli üks neljast, kellele määrati ajutine võistluskeeld (LIONEL BONAVENTURE)