Spordivaria

Anti Saarepuu Lembitu Kuusest: kindlasti oleks ta selle üle kõige rohkem rõõmu tundnud, kui suusatamisel läheb hästi (3)

Mart Treial, 15. jaanuar 2017 22:40
Anti SaarepuuFoto: ALDO LUUD
Endine tippsuusataja, nüüdne Team Haanja treener Anti Saarepuu sõnas, et nad pidasid eile lahkunud Lembitu Kuuset Raido Ränkeli ja Marko Kilbiga õhtul Toblachis hea sõnaga meeles.

„Lembitu oli läbi ja lõhki suusainimene, ta tundis kõiki suusatajaid isiklikult ja oli väga hästi kursis, kuidas kellelgi läheb," meenutab Saarepuu. "Ta uuris alati ka niisama, kui polnud otsest põhjust. Kogu suusarahvas sai temaga väga hästi läbi. Ta polnud reporter, vaid ka hea sõber meile kõigile. 

Kui meil sügisel oli Team Haanja pressikonverents, siis Lembitu ütles, et tuleb kohale. Tuligi ja tegi väikse loo, kuigi oli näha, et ta tervis pole kõige parem. Ta oli südamega spordi juures. Ta tahtis alati väga kursis olla, isegi võistlusvälisel perioodil. Meie, suusatajad kaotasime väga suurepärase inimese.

Mida meie saame teha, on suusarajal hästi sõita. Kindlasti oleks ta selle üle kõige rohkem rõõmu tundnud, kui suusatamisel läheb hästi."

Samal teemal

11.09.2020
LEMBITU KUUSE 1950–2017: kirest, väest ja rõõmust pakatanud sõit!
18.01.2017
Lembitu Kuuset mälestab ka Rahvusvaheline Suusaliit
16.01.2017
Lembitu Kuuse ärasaatmine toimub pühapäeval
16.01.2017
Rein Taaramäe Lembitu Kuusest: viimased kokkusaamised andsid lootust ja rõõmu, et ta paraneb

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee