Liverpooli pääses FA Cupis edasiFoto: Paul Childs
18. jaanuar 2017, 23:40

Klopp usaldas viigi teinud kaitsjaid ning Liverpool pääses edasi, Klavan platsile ei saanud

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Liverpool alistas Inglismaa FA karikasarja 1/32-finaali korduskohtumises tugevuselt neljandas liigas palliva Plymouthi 1:0 ning pääses edasi.

Peatreener Jürgen Klopp otsustas aga eestlast mitte mängitada ning usaldas avakohtumises 0:0 viigi saavutanud keskkaitsepaari Lucas Leiva - Joe Gomez. Lucasest oli platsil igatahes kasu: mees jäeti nurgalöögi järgses olukorras vabaks ning 18. minutil lõigi ta kohtumise ainsa värava.

Seejuures sai Lucas viimati Liverpooli eest jala valgeks 2010. aastal..

Kohtumise lõpu eel läks olukord ärevamaks, kui Plymouth tabas posti ning Liverpool teenis ka penalti, mida Origi ei suutnud realiseerida.

Teistes täna peetud kohtumistes alistas Southampton 90. minuti väravast esiliigasse kuuluva Norwichi. Newcastle võitis 3:1 Birminghami.