Dominykas Milka kerkis 20 punktiga mängu suurimaks korvikütiks.Foto: Jörgen Norkroos
20. jaanuar 2017, 20:45

Tartu Ülikoolil ei tekkinud Pärnuga suuri probleeme

Koduses korvpalliliigas peeti täna üks mäng, kus liidrite sekka kuuluval Tartu Ülikooli meeskonnal ei tekkinud võidupunkti noppimisega suuri probleeme.

Tartlased võitsid Pärnu Sadama vastu esimese veerandaja 26:17 ning ehkki poolajavileks vahe vähenes (43:37), pandi teisel poolajal kõik paika - lõppseisuks kujunes 88:69.

Huvitav on asjaolu, et mõlemal poolel jõudis viis mängijat kahekohalise arvu punktideni. Tartule tõi Dominikas Milka 20, Mandell Thomas ja Gert Dorbek 16, Janar Talts 14 punkti. Pärnu edukamad olid Reinar Hallik 15 ning Edvinas Šeškus, Saimon Sutt ja Domagoj Bubalo 12 silmaga.

Kes eelistab võiduprotsenti, siis selle alusel juhivad meistriliigat tartlased (17 võitu ja 2 kaotust), võite on aga rohkem BC Kalev/Cramol (18-3). Järgnevad Rapla (11-3), TTÜ (8-5), Pärnu (6-9), Valga (6-12), TLÜ/Kalev (4-12), Rakvere (3-11) ja Audentes (0-18).