Kevin De Bruyne lõi Manchester City esimese värava.Foto: Reuters / Scanpix
2. veebruar 2017, 00:02

Manchesteri klubide vastuoluline õhtu: City pidutses, United lahkus kodupubliku ees noruspäi

Inglismaa jalgpalliliiga 23. vooru viimased mängud tõid peo Manchester City õuele. City alistas võõrsil West Hami 4:0 ja astus suurde mängu.

Eile Liverpooliga 1:1 viigistanud Londopni Chelsea on küll 56 punktiga selgelt end teistest lahti rebinud, kuid neli järgmist meeskonda on ühe punkti sees! Veel kaks Londoni tiimi Tottenham ja Arsenal on kogunud 47, Liverpool ja Manchester City aga 46 punkti. Manchester United lasi aga käest võimaluse haakida end selle neliku päris kandadele, sest piirdus kodus Hull City vastu väravateta viigiga ja jätkab 42 punkti peal.

City asus mängus West Hamiga juhtima 17. minutil, kui skooris Kevin De Bruyne. Vaid neli minutit hiljem kasvatas edu David Silva ning 39. minutil Gabriel Jesus. Punkti pani 67. minutil penaltist Yaya Toure, kes on nüüd Inglismaa tugevaimas sarjas realiseerinud kõik oma 11 penaltit!

Ajalugu tehti ka 1:1 lõppenud kohtumises Stoke City - Everton, kus kodupubliku ees skoori avanud Peter Crouch lõi Premier liigas oma sajanda värava!