Spordivaria

Simple Sessionil võistlev 8kordne X-mängude kuldmedalist ülistas Kelly Sildarut (22)

Ott Järvela, Rocca al Mare suurhall, 4. veebruar 2017 21:34
Garrett Reynolds - 8kordne X-mängude kuldmedalist BMX jalgratta tänavasõidus.Foto: Garth Milan/Red Bull Content Pool
14aastane Eesti freestyle-suusataja Kelly Sildaru võitis eelmisel nädalavahetusel oma teise X-mängude kuldmedali. Simple Sessionil võistlev 8kordne X-mängude kuldmedalist Garrett Reynolds kinnitas Eesti inimestele, et tegu on jahmatava saavutusega.

"Ta on kõigi aegade noorim kahekordne X-mängude tšempion, eksju? Hullumeelne! 14aastasena kaks X-mängude kulda… teda ootab eeldatavasti veelgi vägevam tulevik. Palju edu Kellyle!" rääkis Reynolds, kes võitnud oma X-mängude kuldmedalid BMX jalgrataste tänavasõidus.

"X-mängude võit on ekstreemspordis sama kaalukas kui Super Bowl ameerika jalgpallis või NBA finaalseeria korvpallis. Midagi suuremat enam ei ole. Võistlusena on ta igatpidi kõige-kõige – tihedaim konkurents, parim korraldus, suurim auhinnaraha.

Aga lisaks X-mängud näiteks BMXi jaoks väga tähtsad ka põhjusel, et nende abil saab meie ala vajalikku tähelepanu. Just X-mängude abil saame lapsi toast välja õue rattaga midagi sportlikku tegema," rääkis Reynolds.

Kahekordne X-mängude kuldmedalist Kelly Sildaru (vasakul) avas täna hommikul koos president Kersti Kaljulaidiga ekstreemspordivõistluse Simple Session 17. Foto: Jörgen Norkroos

Samal teemal

13.02.2017
Kelly Sildaru ootab põnevusega spordi-Oscarite gala Monacos
12.02.2017
GALERII | Kelly Sildaru autogrammi ihkajad tekitasid Kiviõlis vägeva ummiku!
07.02.2017
VIDEO | Vaata, kuidas Allar Levandi üllatab Kelly ja Henry Sildarut
06.02.2017
VIDEO | Vaata võidumehe pööraseid trikke Simple Sessioni finaalis!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee