Maik-Kalev Kotsar (paremal) detsembrikuises kohtumises. Foto: Michael Reaves
8. veebruar 2017, 09:15

HULL MÄNG! Kotsari kodumeeskond pidas nelja lisaajaga trilleri, ühel palluril ulmelised statistilised numbrid

Läinud öösel pidasid oma järjekordse mängu Maik-Kalev Kotsar ja South Carolina, kui võõral väljakul tuli alles neljandal lisaajal tunnistada Alabama 90:86 paremust.

Põhiviisikusse kuulunud Kotsar teenis mänguaega 24 minutit, kuid langes juba enne lisaaega viie veaga mängust välja. Selle ajaga kogunes eestlase kontosse kaks punkti, tabades visked väljakult 5/1, lisaks kaks lauapalli.

South Carolina poolt tegi hullumeelse esituse 56 minutit väljaku rassinud Sindarius Thornwell. Tagamängija arvele kokku 44 punkti ja 21 lauapalli. Sealjuures teenis ameeriklane 33 vabaviset, millest realiseeris 25.

Kotsari leivaisale oli see 19 võidu kõrvale viiendaks kaotuseks. Sellega hoitakse oma divisjonis kolmandat kohta, kuid eesolevate konkurentide võitude-kaotuste suhe on täpselt sama.