Chelsea staar Diego Costa võitleb Burnley kaitsjatega palli pärast.Foto: Reuters / Scanpix
12. veebruar 2017, 20:03

Täiendatud kell 20.03

Liider Chelsea kaotas punkte, kuid edumaa teiste ees on endiselt mäekõrgune

Inglismaa jalgpalliliigas veenvalt juhtiv Londoni Chelsea kaotas täna kaks punkti, sest pidi võõrsil leppima Burnley vastu 1:1 viigiga.

Külalised läksid küll 7. minutil Pedro Rodriguezi löögist juhtima, kuid 24. minutil Robert Brady viigistas ning rohkem väravaid ses mängus ei löödud.

Chelsea on 25 mänguga kogunud 60 punkti ehk lähemast jälitajatest ikkagi kümne võrra rohkem. Kaheksa silma kaugusele võib homme jõuda Manchester City, kes kohtub vooru viimases mängus Bournemouthiga.

Väljalangemispiiril olevate meeskondade heitluses alistas Swansea valitseva meistri Leicesteri 2:0. Meistrite liigas play-off'i pääsenud Leicester asub viimasest kohast kõigest kahe punkti kaugusel ning tänavusel kalendriaastal pole Premier liigas löödud ühtegi väravat...