Tennis

SKANDAALNE VIDEO | Tenniselegend Djokovic ja tema rase abikaasa tõrelesid fännide ees (4)

Õhtuleht.ee, 24. veebruar 2017, 16:51
Jelena Djokovic.Foto: SUZANNE PLUNKETT
Veebruari keskel teatas ajaloo ühe parema meestennisisti Novak Djokovici abikaasa Jelena, et ootab paari teist last. Hiljutisel treeningul läksid abikaasad aga veidi raksu.

Nimelt filmis Jelena teisipäeval Novaki harjutuskorda, mida said tänu Facebook Live'ile jälgida kõik inimesed. Treeningu lõpus astus Novak kaamera juurde, et fänne tänada.

Kui algselt hoidis kaamerat Jelena, siis ühel hetkel soovis Novak seda enda kätte. Põhjus oli lihtne: tennisisti arvates on ta nii oma toetajatele lähemale ning video tundub neile intiimsem ja sõbralikum.

Jelena lasi Novakil oma tänusõnad eetrisse paisata ning küsis seejärel serbia keeles: "Kus su kombed on, ah? Kas poleks õige öelda aitäh, armastan teid, aitäh?"

Ent Jelena ei mõistnud, et kaamera töötas ikka veel ning seetõttu nägid paarikese tõrelemist kõik Facebook Live'i kaudu videot vaadanud inimesed. Oleme ausad, Jelena nägu klipi lõpus ütleb juhtunu kohta kõik. Ups!

Djokovicid on koos olnud viimased 12 aastat ning nad abiellusid 2014. aastal Montenegros. Sama aasta oktoobris sündis paari esiklaps, poeg nimega Stefan.

Video põnevaimad kohad algavad alates 12.00:

4 KOMMENTAARI

n
nii nunnud 25. veebruar 2017, 23:46
Kujutan ette,mis neil kodus nelja silma all toimub kui nii tühise asja pärast naine fännide ees mehele sõnu peale loeb.
i
Instagram 25. veebruar 2017, 01:56
Mõelda vaid..Ainult naiivsed lapsed ja muidu rumalad arvavad, et kõik elavadki sellist elu nagu Facebookis esitletakse - kõik on õnnelikud, naeratavad, reisivad, kunagi ei "tõrele" :)
Loe kõiki (4)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee