VIDEO | Põnev viik! Cristiano Ronaldo päästis Madridi Reali piinlikust kaotusest

Toimetas Ott Järvela, 2. märts 2017, 00:32
Cristiano Ronaldo.Foto: JAVIER SORIANO
Hispaania jalgpalli meistrivõistlustel päästsid Cristiano Ronaldo kaks lõpuminutite väravat vähemuses mänginud Madridi Realile kodus Las Palmase vastu 3:3 viigi.

Real asus Isco 8. minuti väravast juhtima, aga Tana viigistas järgmise rünnakuga. Teise poolaja teisel minutil teenis Gareth Bale vastase tõukamise eest punase kaardi ja jättis valitseva Euroopa meisterklubi vähemusse.

Las Palmas kasutas ülekaalu ära ja asus Jonathan Viera penaltist (56.) ning Kevin-Prince Boatengi tabamusest (59.) 3:1 juhtima. Klubi ajaloo esimene võit Santiago Bernabeul jäi siiski saamata, sest 86. minutil realiseeris Ronaldo penalti ja lõi 89. minutil 3:3 viigivärava.