Siim-Sander VeneFoto: Martin Ahven
5. märts 2017, 19:47

Vene ja Nižni Novgorod hävisid Moskva CSKA-le

Eesti korvpallikoondislase Siim-Sander Vene koduklubi Nižni Novgorod sai Ühisliiga ja Euroopa tippklubilt Moskva CSKA-lt suure ja kindlasti kaotuse.

Kodusaalis armeespordiklubi võõrustanud Nižni püsis CSKA-ga esimesed kuus minutit, kuid avaveerand kaotati 17:26 ning poolajaks suurendas Moskva klubi eduseisu 13 punktile 51:38.

Milos Teodosicita mänginud CSKA läks kolmandal perioodil Vene koduklubilt veel eest ära ning juhtis enne viimast kümmet minutit 79:55. Neljandal perioodil läks seis Nižni poolt vaadatuna veel koledamaks ning kohtumine lõppes CSKA 101:65 võiduga.

Algkoosseisus alustanud Vene arvele jäi kümme punkti (visked väljakult 12/4), viis resultatiivset söötu ning neli lauapalli. Cory Higgins tõi üleplatsimehena Moskva CSKA-le 19 silma.