NII SEE JUHTUS | Sport 8.03: Barcelona tegi ajalugu, Dortmundi Borussia kindlalt veerandfinaali (4)

Õhtuleht.ee, 9. märts 2017, 01:09
Neymar tähistamas pärast mängu! Barcelona mängijate emotsioone pole võimalik kirjeldadaFoto: Sergio Perez
Kirev naistepäev toob endaga palju vinget spordimaailmast, mis kulmineerub õhtuste Euroopa Meistrite liiga vutiga. Kes on järjekordsed veerandfinaali pääsejad ning mida põnevat on veel juhtumas? Vastused saad, kui jälgid meie otseblogi!

01:09
SPORDISÕBER

Sellega lõpetame ka tänase, täiesti uskumatu spordiipäeva! Ühinege meiega juba homme!

01:09
Barcelona mängijate rõõm oli üüratu (PAU BARRENA)
00:35
Ilmselt ka fännid ei suuda uskuda, mida nad just nägid! (PAU BARRENA)
00:21

00:08

Ei tasu ära unustada, et PSG-l oli võimalus mäng korduvalt ära lõpetada. Nii Cavani kui ka di Maria pääsesid ter Stegeniga 1-1le, kuid ei suutnud võimalusi realiseerida. Uskumatu tagasitulek Barcelonalt, aga sama märkimisväärne kollaps Pariisi Saint-Germainilt.

00:01

00:01

23:58

23:58

Isegi Genka ei suuda uskuda, mida just nägi!

23:58

23:57

Nägime just sellist mängu!

23:45

LÄBI! LÄBI! Barcelona võidab kohtumise 6:1 ja pääseb edasi! TÄIESTI USKUMATU!

23:43
JALGPA;LL

USKUMATU! USKUMATU! USKUMATU! Barcelona lööb värava viiendal üleminutil! USKUMATU

23:43

Messi karistuslöök on madal kuid keskväljakul teenib Barcelona uuesti karistuslöögi!

23:42

Barcelona teenib neljandal üleminutil suurepärasest kohast karistuslöögi! Der Stegen tuleb ka karistusalla!

23:40

VIIS üleminutit! Ossa poiss... Angel di Marial oli veel viis minutit enne lõppu suurepärane võimalus lõpetada ära, kui pääses Stegeniga silmitsi, kuid imelisel kombel ei suutnud ära lüüa. Kas see osutub saatuslikuks?

23:39

Neymar realiseerib penalti ning kõik on veel võimalik - nad vajavad ainult ühte. Camp Nou elab nagu kunagi varem!

23:38

Dortmundis on mäng lõppenud Borussia 4:0 võiduga!

23:38

USKUMATU! 90. minutil teenib Barcelona veel penalti! US-KU-MA-TU! 11 meetri karistuslöök tuleb lihtsalt, kuid see tuli. Oho-ho-hoo...

23:36

OHOO! 88. minutil lööb Neymar karistuslöögist värava ning Barcelona vajab taas ainult kahte kolli! Kas juhtub midagi erakordset?

23:35

23:29

VÄRAV! Aubemeyang saab kirja kübaratriki ning Borussia juhib 4:0 (4:1)

23:24

Messi pääseb PSG väravavahiga silmits, kuid ei suuda realiseerida. Natukene üle 15 minuti on jäänud mängida. Dortmundis on jäänud mängida kümme minutit ning seis pole muutunud - Borussia juhib 3:0 ning liigub kindlalt edasi!

23:16

Camp Nou on väga vaikses läinud pärast PSG väravat, mis ei jää märkamata ka sotsiaalmeedias

23:15

Luis Suarez kukub karistusalas, kuid saab näitlemise eest kollase kaardi. Kohtunikult väga õige otsus

23:12

OIOI! Cavani pääseeb kaks minutit hiljem Barcelona väravavahiga silmitsi, kuid ei suuda viimast naela Hispaania klubi kirstu lüüa!

23:10

VÄRAV! "PSG saab värava kätte," nagu rõkkab Kalev Kruus! Cavani lööb 62. minutil Prantsusmaa klubile ülimalt vajaliku värava ning nüüd vajab Barcelona kuute väravat, millest kolm on löödud!

23:08

60. minutil on suur segadus Barcelona värava all, kuid mänguvahend ei lähe hispaanlaste võrku!

23:06

VEEL ÜKS! Dortmund lööb vähem kui kaks minutit hiljem veel ühe ning juhib juba 3:0 (3:1). Autoriks Aubemeyang. Kas Benfica hing on murtud?

23:05

Lukasz Piszczek annab oivalise söödu Benfica kaitseliini taha ning Christian Pulisic on Lissaboni väravavahiga silmitsi. Probleeme ei teki ning Pulisic tõstab palli üle puurivahi! Mängitud 59. minutit.

23:03

VÄRAV! Dortmundi Borussia lööb värava ja läheb 2:0, kahe mängu kokkuvõttes 2:1 juhtima!

23:02

Neymar kukub uuesti karistusalas, kuid seekord penaltit ei tule

23:00

OIOI! Cavani tabab kohe Barcelona posti! On alles mäng... Kui PSG oleks ära löönud, muutuks Hispaania meeskonna situatsioon palju-palju raskemaks!

22:59

VÄRAV! Trapp saab küll sõrmed vahele, kuid Messi löök on piisavalt tugev. Kõigest viis minutit on teist poolaega mängitud! Penalti olukorrast - Thomas Meunier kukkus karistusalas ninali ning Neymar kukkus maha...
Seega - Barcelonal on 40 minutit aega, et lüüa värav, mis garanteeriks lisaaja. Loomulikult tuleb enda tagala puhtana hoida.

22:57

PENALT! Neymar tõmmatakse karistusala maha ning Barcelona saab 11 meetri karistuslöögi!

22:53

Barcelonas algas teine pooaleg!

22:49

Saksamaal on teine poolaeg juba alanud! Varsti pannakse uuesti pall mängu ka Barcelonas

22:36

Ohohoo... ülimalt haaravad avapoolajad on läbi! Dortmundi Borussia juhib Benfica vastu 1:0, Barcelona PSG vastu 2:0. Väike hingetõmbepaus kulub kõigile ära!

22:28

VÄRAV! PSG lööb 40. minutil väga õnnetu omavärava ja oi-oi, Barcelonas läheb veel väga põnevaks mänguks! Kahe mängu kokkuvõttes juhib PSG veel 4:2...

22:21

See ajalugu oleks justkui Barcelona pool, aga...

22:19

31. minutil on esimene tõeliselt ohtlik võimalus ka PSG-l, kuid Moura löök tõrjutakse! Samal ajal šanss ka Benfical, kuid Luisao pealöök tõrjutakse samuti kindlalt.

22:12

Pool esimesest poolajast on mõlemas kohtumises mängitud! Kodumeeskonnad juhivad 1:0, ühele sellest piisab praegu lisaajaks, teine vajab veel vähemalt kolme!

22:06

Dortmundis on rahulikumaks läinud. Benfica üritab tagant ehitada, aga seni tulutult, Benfica palli väga vallata ei saa

22:05

PSG on alguse šokist natukene üle saanud, kuid Barcelona domineerib täielikult. Varem läks Massa karistuslöök meetri jagu üle lati, 18. minutil läheb Neymari kauglöök postist väga napilt mööda.

22:01

21:59

Pariisi Saint-Germain peaks teenima penalit, sest Mascherano mängib karistusalas käega! Kohtunik seda aga ei anna hoolimata PSG väga häälekast protestist!

21:55

VÄRAV! Ka Dortmundi Borussia lööb värava! Pierre-Emerick Aubameyang lööb palli neljandal minutil peaga väravasse! Kahe mängu kokkuvõttes on seis 1:1! Huuh, milline algus

21:53

Niimoodi soojendasid end Barcelona fännid enne mängu!

FC Barcelona fännide soojendus enne Meistrite liiga matši PSG-ga.

A post shared by Ott Järvela (@ottjarvela) on

21:52

VÄRAV! Uskumatu! Barcelonas sai mängitud kõigest 2 minutit ja 20 sekundit kui Luis Suarez lööb värava! Väga hea algus kodumeeskonnale! Kolme väravat on veel vaja, et jõuda lisaajani.

21:50

Atmosfäär Dortmundis on nagu ikka võimas!

21:47

Kohtumised algasid!

21:42

Aeg keskenduda jalgpallile - 21.45 algab Barcelona vs PSG ja Dortmundi Borussia vs Lissaboni Benfica kaheksandikfinaali korduskohtumised.

Barcelonal on pea võimatu ülesanne, sest kaotasid avamängu 0:4 ning Meistrite liiga ajaloos pole ükski meeskond nii suurest kaotusseisust play-offis välja tulnud!

Dortmundi Borussia ja Lissaboni Benfica mängus on pinget ilmselt veidi rohkem - Benfica võitis kodus 1:0 ning siin on mõlemal head võimalused edasi pääsemiseks.

20:59
Andres Sõber võib tänasest tulemusest rõõmu tunda (LAURA OKS)
20:36
TALISPORT
Hafjelli mäed (Twitter)
19:58
Rostovi jalgpalliklubi koduväljak (Reuters / Scanpix)
19:15
TALISPORT
Kelly Sildaru Norras, Hafjellis (Merili Luuk)

18:49
TALISPORT
Kelly Sildaru (Alar Truu)
18:07
Protesteerivad Arsenali fännid (Stefan Wermuth)
17:24
Marcos Rojo (OLI SCARFF)
16:43
TENNIS

Maileen Nuudi on WTA edetabelist ühe võidu kaugusel Maileen Nuudi osaleb USAs Orlandos toimuval 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF turniiril.

Kvalifikatsioonis alistas ta järgemisi kolm ameeriklannat. Esimeses ringis sai Nuudi jagu 16aastasest Taylor Johnsonist 6:2, 7:6(6), 6:3, teises ringis 23aastasest Nikita Uberoist 6:4, 6:3 ja kolmandas ringis 15aastasest Elizabeth Scottyst 6:3, 7:6(3).

Põhitabelis on täna õhtul tema vastaseks 16aastane Emiliana Arango Kolumbiast.

WTA edetabelisse jõudmiseks on vaja saada punkte kolmelt võistluselt.
Eelmisel aastal USAs Charlestonis ja Merko Estonian Openilt saadud esimese ringi võitudega on punktid kahelt võistluselt olemas.

Mäletatavasti oktoobris oli Hilton Head Island turniiril Nuudil samuti võimalus puuduv punkt teenida, kuid halva ilma tõttu lükati kõiki kohtumisi edasi kuni lähenev orkaan sundis korraldajaid koguni turniiri katkestama.

Meie teine Fed Cup koondislane Maria Lota Kaul osaleb Sharm El Sheikhis ITF turniiridel. Viimasel nendest pääses ta korraldajate pääsmega põhiturniirile, kuid kaotas sakslanna Julia Wachaczykile (WTA 373) 1:6, 3:6.

14:17
LASKESUUSATAMINE
14:09

Otepääl alanud laskesuusatamise IBU karikaetapi esimene päev meile palju rõõmustamist ei pakkunud. Kui avaalal paariteatesõidus (mees ja naine) jäime 19., siis segateates (kaks naist, kaks meest) saime ringiga sisse ja koht 16. Meie koosseis täna Kristel Viigipuu, Grete Gaim, Johan Talihärm ja Robert Heldna, kes täna rajale ei pääsenudki.

14:03
13:38
NAISTEPÄEV

13:17

12:47
TALISPORT

Otepääl alanud laskesuusatamise IBU karikaetapil võitis esimese alana kavas olnud paaristeatesõidu Norra võistkond. Eesti duo lõpetas täna 19. kohal.

Võidukas duo, koosseisus Thekla Brun-Lie ja Martin Femsteinevik, läbis distantsi ajaga 38.53,2 (0+11), edestades teise koha saanud Rootsi võistkonda 24,8 sekundiga (2+14). Kolmandana tuli finišisse Saksamaa duo (+50,3; 1+11).

Femsteineviki sõnul võib ta võistkonna tänase esitusega igati rahule jääda. Norralane möönis siiski, et tingimused olid Otepääl päris keerulised. “Lasketiirus oli täna tõesti üpris raske,” tõdes Femsteinevik, et tuul tegi olukorra tiirus keeruliseks. “Samuti algas rada raskete tõusudega,” muheles norralane, kuid sellele vaatamata pakkus esikoht talle suurt rõõmu.

Eesti teatevõistkond, koosseisus Regina Oja ja Tarvi Sikk, tuli kokkuvõttes 19. kohale (+3.51,9; 1+16). “Rada oli täna tõesti väga hea ja suusad samuti,” kiitis Oja vahetult pärast võistlust kodurada ning hooldemeeskonna tööd. “Sõidukiirus jääb võib-olla natukene kripeldama, kuid tegemist oli väga hea lahtisõiduga homseks,” lisas Oja.

Kell 12.30 antakse Otepääl start segateatevõistlusele. Eesti läheb rajale koosseisus Kristel Viigipuu, Grete Gaim, Johan Talihärm ja Robert Heldna.