Dortmundi Borussia oli korduskohtumises Lissaboni Benficalt kindlalt paremFoto: Wolfgang Rattay
Meistrite liiga
8. märts 2017, 23:44

Jalgpalli Meistrite liiga kaheksandikfinaali avamängu võõral väljakul 0:1 Lissaboni Benficale kaotanud Dortmundi Borussia oli kodus kindel ning pääses suurema mureta kaheksa parema hulka.

Kohtumine algas sakslastele ülimalt positiivselt, kui Pierre-Emerick Aubameyang lõi juba neljandal minutil nurgalöögist tulnud palli peaga väravasse ning viigistas kahe mängu kokkuvõttes seisu. Siiski avapoolajal Borussia kodufännide kurvastuseks enam ei löönud, mis jättis teiseks poolajaks kõik võimalused lahtiseks.

Kuid kauaks Benfical võimalusi ei jätkunud, sest Borussia tappis Lissaboni klubi lootused teise poolaja alguses. 59. minutil oli täpne Christian Pulisic ning kõigest kaks minutit hiljem suurendas Aubameyang Dortmundi edu kolmele väravale.

Aubameyang sai veel 85. minutil kirja enda kolmanda ning Dortmund võitis kohtumise 4:0 ning kahe mängu kokkuvõttes 4:1.