Meeleolud ümber Camp Nou staadioni pärast FC Barcelona 6:1 võitu.Video: Viljar Voog
9. märts 2017, 07:24

ÕHTULEHT BARCELONAS | Fenomenaalne ja ulmeline võit hullutas Barca fänne läbi terve sumeda öö (3)

Jalgpalliimede loetelu pikenes kolmapäeval ühe vägeva sissekande jagu, kui FC Barcelona jõudis Meistrite liigas veerandfinaali vaatamata avamängus Pariis Saint-Germaini käest saadud 0:4 kaotusele.

Pärast Barcelona 6:1 võitu, kusjuures veel 87. minutil oli seis kõigest 3:1, kubises Camp Nou staadioni ümbrus õnnest joobnud inimestest, kelle suust kostus ikka ja jälle sõna "imeline".

Oleme ausad, just täpselt seda Barcelona pääsemine ka oli. Vaata Õhtulehe videot ja saa osaks emotsioonidest, mis lokkasid ümber Camp Nou staadioni pärast eurosarjade ajaloo üht kõige imelisemat võitu.

Juba reedel on eetris Õhtulehe jalgpallisaate "Unibeti Vutihullus" Hispaanias filmitud kevadise hooaja esimene osa. Püsige meie lainel!