Kalev/Cramo peatreener Alar Varrak. Foto: Martin Ahven
9. märts 2017, 21:16

HUH! Kohutavalt mänginud Kalev/Cramo pääses Balti liiga veerandfinaalis ehmatusega ning jõudis teise Eesti klubina poolfinaali (2)

Kalev/Cramo korvpallimeeskond sõitis täna Balti liiga veerandfinaali korduskohtumiseks külla Riia Baronsile, kus võeti vastu 66:77 kaotus.

Avamängust 19punktilise edu saanud Eesti meisterklubi tegi oma elu väga raskeks, kui kolmanda veerandi lõpus õnnestus koduperemeestel lausa 22 silmaga ette saada.

Kohtumise algusest võõrustajatele ohjad andud kalevlased kaotasid avapoolaja seitsmega, millest vastased kõvasti usku said. Kolmas veerandaeg kuulus 25:13 Baronsile, mis tähendas enne otsustavat perioodi suure seisuna viiki.

Cramo suutis end siiski koguda ning neljanda veerandaja 17:9 paremusega pääseti halvimast.

Ootamatult Rain Veidemanist ilma jäänud kalevlastel oli täna raskusi rünnakul, kuivõrd Sten Sokk patustas lausa 10 pallikaotusega. Meeskonna resultatiivseimad olid võrdselt 18 punkti toonud Cedric Simmons ja Vitali Ljutõtš.

Võõrustajate poolelt oli edukaim Davis Geks 20 silmaga.

Poolfinaalis kohtub Kalev/Cramo Prienai Vytautasega. Teises tabelipooles lähevad vastamisi Tartu Ülikool ja Pieno Žvaigždes.