Kristin Kuuba.Foto: Stanislav Moškov
10. märts 2017, 23:40

Täiendatud kell 23.40!

Kristin Kuuba alistas Rio olümpial osalenud sulgpalluri

Portugalis peetaval sulgpalli Euroopa karikaetapil sai Kristin Kuuba põhiturniiri avaringis väärt võidu kohaliku mängija Telma Santose üle.

Kuuba alistas ka Rio olümpiamängudel võistelnud Portugali kauaagse esireketi Santose esimeses geimis 21:15, kaotas teise 19:21, ent oli kolmandas taas üle 21:15. Eesti meister Kuuba kaotas teises ringis esimesena asetatud taanlannale Sofie Holmboe Dahlile 15:21, 16:21 ning jäi jagama 9. kohta.

Kvalifikatsioonis osalesid Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel, neist Marran mängis end põhiturniirile. Seal tuli tunnistada kolmandana asetatud belglanna, samuti Rio olümpial mänginud Lianne Tani 21:11, 21:14 üleolekut.

Paarismängus võitsid teise asetusega Kuuba ja Rüütel Soome esipaari Jenny Nyström - Sonja Pekkola 21:18, 21:6 ja jõudsid veerandfinaali.