Siim-Sander Vene (palliga) kohtumises CSKA vastu. Foto: nn-basket.ru
12. märts 2017, 17:25

Tšuh-tšuh! Siim-Sander Vene ja Nižni Novgorod said Elegari leivaisalt lüüa ning play-off rong hakkab ära sõitma (1)

Korvpalli Ühisliigas võõrustas Siim-Sander Vene koduklubi Nižni Novgorod Krasnojarski Jenisseid, kui pidi tunnistama külaliste 93:80 paremust.

Kohtumises sai otsustavaks viimane veerandaeg, mille ekskalevlase Frank Elegari leivaisa võitis 28:16.

Vene alustas tänast kohtumist algkoosseisus ning teenis mänguaega 29 minutit ja 11 sekundit. Ääremängija arvele kogunes 8 punkti, neli resultatiivset söötu, 3 lauapalli ning 2 vaheltlõiget. Niži parim oli vaid 38 sekundit puhkust saanud Kenny Boynton 26 silmaga.

Elegari arvele kogunes 27 minutiga 11 punkti ning 4 lauapalli. Võistkonna suurim punktikütt oli 15 silma toonud Vladislav Trushkin.

Tabeliseisu vaadates teeni Jenissei äärmiselt vajaliku võidu, kui kindlustas oma play-off kohta veelgi. Praegu hoitakse üheksa võidu ja kümne kaotusega (samas, mis seis kaheksandal kohal oleval Astanal) seitsmendat kohta.

Nižni edasipääsu lootused on jäänud vaid teoreetiliseks, kui üheksandat positsiooni hoides jäädakse eelnimetatutest maha kolme võiduga (6-14). Vene koduklubil jääb põhihooajal pidada veel neli mängu.