Kristjan Kitsing palliga.Foto: LAURA OKS
16. märts 2017, 21:53

Kitsingu klubi pani Taani meistrivõistluste põhiturniiri kinni

Korvpallikoondislase Kristjan Kitsingu koduklubi Aarhusi Bakken Bears purustas Taani kõrgliigas 113:70 (48:39) Hörsholmi 79ersi ning kindlustas sellega põhiturniiri võidu. Tänane ülekaal on seda vingem, et 79ers sai kohamängudeks kolmanda asetuse.

Sotid tehti selgeks kolmandal veerandil, mille Bakken Bears võitis 40:15. Algviisikusse kuulunud Kitsing mängis ligi 13 ja pool minutit ning viskas selle ajaga viis punkti. Lisaks kogunes eestlase arvele kolm lauapalli, kaks korvisöötu, üks vaheltlõige, aga ka neli viga.

79ers - Bakken Bears meeskondlik statistika.

Nagu ülal mainitud, lõppes tänasega Taani meistrivõistluste põhiturniir. Kitsingu klubi võitis 28 kohtumisest 24. Lähim jälitaja HIC kogus ühe võidu ehk kaks punkti vähem.

Meie mees tegi kaasa 23 kohtumises ja tema keskmised näitajad on järgmised: 18,38 min, 10,3 punkti, 3,7 lp, 0,8 rs,

Taani kõrgliiga põhiturniiri tabel.

Kolme võiduni peetavad veerandfinaalid algavad 20. märtsil ehk järgmisel esmaspäeval. Bakken Bears kohtub kohamängude avaringis põhiturniiri viimase meeskonna Kopenhaageni Stevnsgade Basketiga.