Vutihullus

Külastame ka jalgpalliklubi, mille mängijate palkamise poliitika jätaks Roman Abramovitši õhku ahmima!

UNIBETI VUTIHULLUS | Madridi Real jahib maailma säravamaid jalgpallureid - mitte segamini ajada maailma parimatega! (1)

Ott Järvela ja Viljar Voog, 17. märts 2017, 12:22
"Unibeti Vutihullus" 2. osaFoto: Õhtuleht
Õhtulehe jalgpallisaade "Unibeti Vutihullus" on taas eetris. Kui eelmisel nädalal näitasime teile erakorraliselt, milline oli melu Barcelonas pärast linna esindusklubi Meistrite liigas korda saadetud imet, siis täna on kavas juba plaanipärane saade, mis viib meid Hispaania pealinna Madridi.

Fookuses on mõistagi Real – 1902. aastal asutatud Madridi Jalgpalliklubi, mis sai kuningliku õnnistuse ja sellega kaasneva tiitli Real külge 18. aastat hiljem. 11 tiitliga on "Los Blancos" ehk Valged Euroopa mainekaima klubijalgpallisarja Meistrite liiga ajaloo edukaim meeskond.

Enam kui tiitlite poolest on Madridi esindusklubi üle maailma tuntud kui superstaaride kodu – alustades Figost ja Zidane’ist ning jõudes välja Ronaldo-Bale’ini. Neist meestest, Reali Galacticotest, tänases saates räägimegi. Lisaks nuusime ümber Santiago Bernabeu staadioni Madridi mängupäevaõhku.

Saate teine pool on pühendatud aga Reali sel nädalavahetusel võõrustavale Bilbao Athletic Clubile. Kaheksakordne Hispaania meister on maailma jalgpallis ainukordne nähtus, sest edukad suudetakse olla vaatamata enestele seatud ülimalt koormavale kohustusele mängitada vaid Baskimaa verd või usku jalgpallureid.

Samal teemal

26. mai 2017, 09:12
VIIMANE! UNIBETI VUTIHULLUS | Barcelona kohtub karikafinaalis klubiga, mis oli osaline eurosarjade ajaloo põnevaimas esikohamängus
19. mai 2017, 09:15
UNIBETI VUTIHULLUS | Madridi Atletico – ründetähtede kasvulava, Meistrite liiga igavene teine
12. mai 2017, 09:24
UNIBETI VUTIHULLUS | Räägime ka Lionel Messist, aga saate tõeline staar on Euroopa tippliigade kõige maagilisem jalgpalliklubi
5. mai 2017, 10:02
UNIBETI VUTIHULLUS | Messi võib kanda kaptenipaela, aga Barcelona tegelik kapten villiti õlle sisse!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee