Kristjan Ilves (Stanislav Moshkov)

Kahevõistlejad pidasid Saksmaal MK-sarja eelviimase võistluse ning väga korraliku esituse tegi ka meie mees Kristjan Ilves. 

Selle nädala alguses oma elu parimat tulemust korranud eestlane pääses pärast hüppeid rajale kõrgelt neljandalt kohalt, 11 sekundit pärast Yoshida Watabet. Vahed polnud siiski suured ning esimeste kilomeetritega tekkis 13 liikmeline grupp.

Vapralt võitles teiste hulgas ka Ilves, kes poolel distantsil oli langenud küll 11ndaks, kuid püsis liidritegrupis. Mõned sajad meetrid enne finišijoont lasi eestlane küll kiireimad eest, kuid sai sellegi poolest hakkama karjääri parima võistlusega. Lõppkoht 14. ja kaotust võitjale 43,9 sekundit. 

Sõidu võit läks Eric Frenzelile, kes edestas Wilhelm Deniflit ja finišisirgel õnnetult kukkunud Johannes Rydzekit. 

Enne suusasõitu

Kristjan Ilves näitas hüppemäel head lennukust, kui tema hüpe kandus 102 meetri peale, mille eest teenis 126 punkti. Teda edestas vaid kolm meest, kui Watabe Yoshida sai parimana kirja 103,5m hüppega 128,7 punkti. See tähendas suusarajale minnes eestlase ees 11 sekundilist edu. 

Rohkem eestlasi stardis polnud. 

Jaga artiklit

10 kommentaari

K
ka vaataja  /   11:09, 19. märts 2017
Sai ka vaadatud ja asi nats edasi läinud. Lõpus natuke väsinud ja andis mõned kohad veel ära aga ikkagi meie suusaspordis nagu ainuke tegija!
P
Positiivne eestlane  /   09:32, 19. märts 2017
Tubli Kristjan!Huvitav, et enamus kommenteerijatest on negatiivsed ja õelad.Tüüpilised eestlased.Minu arvates on Kristjan ehe näide töökusest.Maast madalast sihte seades ja tööd tehes tulevad ka tulemused.Kindlasti tulevad ühel päeval ka poodiumikohad.Tubli võistlus oli, sest Kristjan oli praktiliselt kogu aeg esimese grupiga pildis.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis